Koçak: Çerkezköy’ün sesisiniz

Türk Metal İş Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, 24 Temmuz basın bayramı dolayısıyla, gazetemiz Çerkezköy Bakış’ı ziyaret etti. Gazete personelinin tek tek bu özel gününü kutlayan Koçak, “Sizler Çerkezköy’ün sesisiniz, bizlerin de sesini kamuoyuna ulaştırdığınız için teşekkür ederiz ve basın gününüzü kutlarız.” Dedi.

Koçak: Çerkezköy’ün sesisiniz
banner301
ÇerkezköyBakış - Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, 24 Temmuz basın bayramı dolayısıyla, gazetemiz Çerkezköy Bakış’ı ziyaret etti.
Dün akşam 17.20’de gerçekleşen ziyarette Türk Metal Sendikası Başkanı Murat Koçak Gazetemiz Sayfa Editörü Mehmet Akif Aldoğan tarafından karşılandı. Koçak, Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Basın, bir milletin ortak sesidir. Bir milleti aydınlatma ve olgunlaştırmada, bir millete ihtiyaç duyduğu fikri gıdayı vermede, özet olarak bir milletin hedefi mutluluk olan ortak doğrultuda yürümesini teminde, basın başlı başına bir güç, bir okul, bir rehberdir,” sözüne atıfta bulunarak, “Farklı görüşlerin seslendirilmesine imkân sağlayan basın kuruluşları, toplumsal sorunları ve görüşleri dile getirerek çok önemli bir görevi yerine getirmektedirler.” Dedi.
BASIN BAYRAM’INI KUTLADI
Haber almanın hem bir hak hem de bir ihtiyaç olduğunu belirten Koçak,” halk için özgürce yayın yapan basının bulunduğu toplumlar sağlıklı kalkınabilir. Basın bir milletin ortak sesidir. Daha özgür ve daha işlevsel bir basınımızın olması umuduyla, bütün basın çalışanlarımızın 24 Temmuz Basın Bayramını kutluyorum. Görevlerini yaparken yaşamlarını yitiren basın emekçilerini saygı ile anıyorum.” diye konuştu.
“BASIN DEMOKRASİYİ GÜÇLENDİRMEKTEDİR”
banner287
Koçak, şu ifadeleri kullandı: ”Toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel görev sayarak halkımızın doğru ve tarafsız haber alma ihtiyacını karşılayan basın kuruluşları aynı zamanda demokrasimizin güçlenmesine de katkı sağlamaktadır.  Yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haberdar olmamızı sağlayan basınımızın toplumun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması gibi önemli bir görevi yerine getiren tüm basın mensuplarının Basın Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”
“GAZETEMİZ ÇERKEZKÖY’ÜN HİZMETİNDE”
Son olarak Mehmet Akif Aldoğan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  “Çerkezköy’ün yararına olan her konuda gazetemiz herkesin hizmetindedir.” dedi.
Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459