Kocameşe Piknik alanı modernize ediliyor

Çerkezköy Belediyesi tarafından Kızılpınar Mahallesinde bulunan ve halk arasında Kocameşe Piknik Alanı olarak bilinen Karatepe C Tipi Mesire Alanı’ndaki revize çalışmaları kapsamında “Ahşap Kır Kahvesi, Ahşap WC ve Ahşap Bebek Bakım Evi Alım İşi” ihalesi gerçekleştirildi.

Kocameşe Piknik alanı modernize ediliyor
banner301

Çerkezköy Bakış - Yaklaşık Maliyeti 193 bin 666,67 lira olan ve iki oturumda gerçekleştirilen Ahşap Kır Kahvesi, Ahşap WC ve Ahşap Bebek Bakım Evi Alım İşi ihalesine toplam 3 firma katıldı. İhalenin ilk oturumunda Beyazkale İnşaat firması 193 bin Lira, Koray Mühendislik firması 192 bin Lira ve Selçuk Yılmaz da 190 bin Lira teklifte bulundu. İlk tekliflerin alınması ve verilen aranın ardından ihalenin ikinci oturumuna geçildi.
 

banner287
30 TAKVİM GÜNÜ İÇİNDE TESLİM EDİLECEK

İhalenin ikinci oturumunda Koray Mühendislik firması 189 bin Lira, Beyazkale İnşaat firması 189 bin Lira ve Selçuk Yılmaz ise 185 bin Lira teklifte bulundu. İhaleyi kazanan firma komisyon tarafından yapılacak inceleme ve değerlendirmenin ardından belli olacak. İhaleyi kazanan firma, sözleşmenin imzalanmasının ardından 30 takvim günü içinde, Karatepe C Tipi Mesire Alanı’nda kullanılmak üzere Ahşap Kır Kahvesi, Ahşap WC ve Ahşap Bebek Bakım Evi’ni belirlenen yerlerine monte edecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
kızılpınar istanbul city..
kızılpınar istanbul city.. - 12 ay Önce

kocameşeye giden millet caddesi istanbul city ..önüne bugün yama asvalt yaptılar..görseniz çok komik yamalı eşek gibi bir iş yapıyorsalar düzgün yapsınlar..boşa gidicek..

TRAKYALI,,
TRAKYALI,, - 12 ay Önce

ŞU KIZILPINARIN YOLLARI...MAHFETTİ BİZİ..

Kızılpınarlı
Kızılpınarlı - 12 ay Önce

Yapamıyorlar yazık herşeyde acemiler 5 yıl boşa gitti yazık

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306