‘Kocamın Nişanlısı’ Çerkezköy’e geliyor

Çerkezköy Belediyesi, Kasım Ayı Kültür-Sanat etkinlikleri çerçevesinde ünlü isimlerin yer aldığı ‘Kocamın Nişanlısı’ isimli tiyatro oyununu Çerkezköylü tiyatroseverler ile buluşturacak.

‘Kocamın Nişanlısı’ Çerkezköy’e geliyor
banner301
7 ARALIK ÇARŞAMBA GÜNÜ

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü tarafından Kültür-Sanat Etkinlikleri çerçevesinde ‘Kocamın Nişanlısı’ isimli tiyatro oyununu Çerkezköylü vatandaşlar ile buluşturacak. 7 Aralık Çarşamba günü Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda sahnelenecek olan oyun saat 20:00’da başlayacak. Ücretsiz olarak sergilenecek olan ‘Kocamın Nişanlısı’ isimli oyunu Sadık Şendil yazarken, yönetmenliğini Ferdi Merter yapıyor. Dev oyuncu kadrosu ile Çerkezköylü tiyatro severlerin karşısına çıkacak olan oyunda Tuğba Özay, Mehmet Çepiç, İpek Tenolcay, Arzu Yanardağ, Serdar Sevtekin, Tuncay Tezküser ve Aslı Kökçe yer alıyor.
banner287

2 PERDEDEN OLUŞUYOR

İki perdeden oluşan ve komedi türündeki oyunun konusu ise şöyle; Bir akşam Çetin bey barda tanıştığı saf kıza aşık olup nişanlanır ve evlenmek ister. Oysa Çetin, felsefe hocası Leyla ile evlidir. Leyla iki oyuncu tutup kocasını kazanmak ister. Durum iyice karışır.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459