Kopan İnşaat asansörü ile birlikte 4. kattan zemine çakıldı

Azcanlar Sokak’taki bir inşaatın dördüncü katından inşaat asansörü ile inşaat malzemeleri indiren Habip Özekçi (20), inşaat asansörünün bağlantı yerinden kopması sonucu inşaat asansörü ile birlikte zemine çakıldı. Kaza sonucu ağır yaralanan Habip Özekçi Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalesinin ardından Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

Kopan İnşaat asansörü ile birlikte 4. kattan zemine çakıldı
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Bir inşaatın dördüncü katından düşen inşaat işçisi Habip Özekçi ağır yaralandı.
DÖRDÜNCÜ KATTAN ZEMİNE ÇAKILDI
Olay Azcanlar Sokak’ta dün saat 11.30 sıralarında meydana geldi. 5 katlı bir inşaatının dördüncü katından inşaat asansörü ile inşaat malzemelerini indiren Habip Özekçi, inşaat asansörünün bağlantı yerinden kopması sonucu 4. kattan zemine çakıldı.
İLK MÜDAHALE OLAY YERİNDE YAPILDI
İnşaat asansörü ve inşaat malzemeleri ile birlikte yere çakılan Habip Özekçi’ye ilk müdahale 112 Acil Servis ekipleri tarafından yapıldı. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Habip Özekçi tedavi altına alındı.
İKİ BACAĞI KIRILDI
Yüksekten düşme sonucu her iki bacağı da kırıldığı öğrenilen Habip Özekçi, burada yapılan müdahalesinin ardından da Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.


banner287
İŞ ARKADAŞLARI ŞOK YAŞADI
Kaza sonrasında Habip Özekçi’nin inşaatta beraber çalıştığı iş arkadaşları büyük bir şok yaşarken, Habip Özekçi’nin yanından bir an ayrılmayan abisi göz yaşlarına hakim olamadı. 


Kardeşini sedye üzerinde yaralı halde gören abisi gözyaşlarına hakim olamadı.
Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306