“Köprü görevi görüyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve yönetim kurulu üyeleri gazetemiz BAKIŞ’ı ziyaret etti.

“Köprü görevi görüyoruz”
banner301
Çerkezköy  Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve yönetim kurulu üyeleri gazetemiz BAKIŞ’ı ziyaret etti. İlçe yönetimi olarak Çerkezköylüler ile belediye arasında köprü görevi gördüklerini dile getiren Camcı “Hem üyelerimizin hem de halkımızın isteklerini ve taleplerini belediyeye taşıyoruz ve bunların gerçekleşmesi için katkıda bulunuyoruz” dedi.

“MESLEĞİNİZ ÇOK ZOR”

Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Camcı, gazetecilik mesleğinin zorluğuna dikkat çekerek “Mesleğiniz gerçekten çok zor. Mesleğinizi özverili bir şekilde yapıyorsunuz. Çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki meslek hayatınızda da başarılar diliyoruz” dedi.

banner287
“HAZIRLIKSIZ BİR İL BÜYÜKŞEHİR OLDU”

Ziyarette büyükşehir yapılanması da gündeme gelirken, konuyla ilgili konuşan Engin Camcı “Hazırlıksız bir il büyükşehir oldu. 3 tane yeni ilçe ortaya çıktı ama bu ilçelerin merkezi belli değil. Biz bu sorunu ortada bulduk ve bunu da insanlara anlatamıyoruz. Vatandaşlar su fiyatlarından da şikayet ediyorlar. Ama bunu biz yapmadık, Tekirdağ büyükşehir olunca bu konu önümüze geldi” dedi.

“KÖPRÜ GÖREVİ GÖRÜYORUZ”

İlçe yönetimi olarak Çerkezköylüler ile belediye arasında köprü görevi gördüklerini dile getiren Camcı “Hem üyelerimizin hem de halkımızın isteklerini ve taleplerini belediyeye taşıyoruz ve bunların gerçekleşmesi için katkıda bulunuyoruz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306