Korkmaz, soruşturma iznine itiraz etti

Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Çerkezköy Kaymakamlığı İdare Kurulu’nun kendisi hakkında verdiği soruşturma izni hakkında İdare Mahkemesi’ne itirazda bulunduklarını açıkladı.

Korkmaz, soruşturma iznine itiraz etti
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Kaymakamlığı İdare Kurulu, İçişleri Bakanlığı Müfettişlerinin raporları doğrultusunda, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz ve Meclis Üyeleri hakkında soruşturma izni vermişti.
İTİRAZDA BULUNDUK
Başkan Korkmaz, kendisi ve meclis üyeleri için soruşturma izni veren rapor hakkında İdare Mahkemesi’ne itirazda bulunduklarını açıklayarak ‘’Şu anda kesinleşmiş bir şey yok. Birileri ısrarla bizi mahkemeye attırmak istiyor,ama bizleri hapse attırmak istiyorlarsa, cezalandırmak istiyorsa bu sadece mahkemelerin kararı ile olacaktır. Bunun dışında kimsenin bizi suçlu göstermek, hapse attırmak haddine değildir.’’ Diye konuştu.
banner287
ÖNÜMÜ KESMEYE ÇALIŞIYORLAR
İki dönemdir belediye başkanlığı görevinde bulunduğunu anlatan Faruk Korkmaz, önünün kesilmeye çalışıldığını söyledi. Başkan Korkmaz ‘’Kızılpınar’a hizmet yolunda beni bu şekilde yıldıramayacaklar. Belediye başkanlığımda ikinci dönemin içerisindeyim. Bu süre içerisinde Kızılpınar Belediyesi’nin kasasına giren para ile Kızılpınar’a yapılan hizmetler karşılaştırılsın. Eğer, bir kuruş eksik çıkarsa beni Kızılpınar Meydanı’nda assınlar. Bizler, Kızılpınar Belediyesi’nin kasasına giren paranın karşılığından kat be kat hizmet ettik. Kızılpınar’ı dolaşanlar bunu rahatlıkla görebilirler’’ dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 10:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş1
Vatandaş1 - 6 yıl Önce

Sayın Korkmaz Cumhurbaşkanımı olacakmışta önünü kesmişler mahkeme karar verir hemen birilerini suçlamayla suçsuz olduğun anlşılmaz ona mahkeme karar vercek..Kim zerre kadar iyilik yapmışsa,kimde zerre kadar kötülük yapmışsa karşılını alacaktır...

parlayan yıldız
parlayan yıldız - 6 yıl Önce

neden hemen parladın sayın başkan suçlu bağırıp suçsuzun ödünü koparır misali madem suçun yok neden kızıyorsun

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493