Korkmaz’ı Adliye’de futbolcular da yalnız bırakmadı

Tepe Emlak Konutları istikametine otomobiliyle seyir halinde iken, karşıdan karşıya geçmek isteyen Yasemin Keskin'e çarparak ölümüne sebep olan Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Ahmet Korkmaz, Denizli’den Çerkezköy’e getirildi. Çerkezköyspor oyuncularının da Adliye’de yalnız bırakmadığı Korkmaz, tutuklanarak Tekirdağ Cezaevi’ne konuldu.

Korkmaz’ı Adliye’de futbolcular da yalnız bırakmadı
banner301
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Kazadan sonra serbest bırakılan Çerkezköyspor Kulüp Başkanı Ahmet Korkmaz, savcının itirazı üzerine, asker uğurlamak için gittiği Denizli’de gözaltına alınmıştı. Dün Çerkezköy’e getirilen Ahmet Korkmaz, Adliye’de ifadesi alındıktan sonra tutuklanarak Tekirdağ Cezaevi’ne gönderildi. Korkmaz, önümüzdeki günlerde de Çerkezköy Cezaevi’ne nakledilecek.
YEREL GAZETE İSTEDİ
banner287
Ahmet Korkmaz, jandarma ekiplerince cezaevi aracına bindirildikte sonra ailesi ve dostları kendisini yalnız bırakmadı. Cezaevi aracının penceresinden sevenleriyle sohbet eden Korkmaz’ı Çerkezköyspor futbol takımı teknik heyeti ve futbolcuları da yalnız bırakmazken, Başkan Korkmaz, araç hareket etmeden önce Çerkezköy’de yayınlanan yerel gazetelerden istedi. Korkmaz, yerel gazeteleri de beraberinde cezaevine götürdü.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 12:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 6 yıl Önce

HAK ADELET YERİNİ BULUYOR

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459