Korkusuz ölümden döndü

Çerkezköy’de Alişen Düzgün tarafından tabanca ile vurulan ve ağır yaralanan Muhammed Korkusuz, hayati tehlikeyi atlattı.

Korkusuz ölümden döndü
banner488
banner301

Çerkezköy Bakış - Olay, geçtiğimiz hafta Cuma günü Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Yalçıner Sokak üzerinde meydana gelmişti. İddiaya göre, daha önceden aralarında husumet bulunan Muhammed Korkusuz ile Alişen Düzgün sokakta karşılaşmış, çıkan kavganın ardından Alişen Düzgün, Muhammed Korkusuz’u tabanca ile vurarak ağır yaralamıştı. Olaydan sonra gözaltına alınan Alişen Düzgün tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

CERRAHLARIN BÜYÜK BAŞARISI

banner287
Ağır yaralı olarak Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Muhammed Korkusuz’un sağ akciğerinden giren kurşunun sol akciğerinden çıktığı belirlendi. İsabet eden kurşun nedeniyle Korkusuz’un iki akciğeri de parçalanırken, aşırı kanaması olan ve hayati tehlikesi bulunan Korkusuz, Göğüs Cerrahisi Uzmanı Zeynep Dilek Kolay ve Genel Cerrahi uzmanları tarafından hemen ameliyata alındı.
Çerkezköy Devlet Hastanesi’nde 3 saat süren ve cerrahların başarılı operasyonun ardından kanama durduruldu ve Korkusuz ölümden döndü.6 gün boyunca Yoğun Bakım Ünitesi’nde tedavi gören ve hayati tehlikeyi atlatan Korkusuz, tedavisin devamı için Süreyyapaşa Göğüs Cerrahisi Servisine sevk edildi.

 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner462

banner306

banner459