Kozuva’ya ‘Yalnız Değilim’ ziyareti

Kızılpınar Çok Programlı Lisesi 10.sınıf öğrencileri Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’yı ziyaret etti.

Kozuva’ya ‘Yalnız Değilim’ ziyareti
banner301
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Yalnız Değilim’ projesi Rol Model ziyaretleri kapsamında Kızılpınar Çok Programlı Lisesi 10.sınıf öğrencileri Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’yı ziyaret etti. Öğrenciler Kozuva’ya iş hayatıyla ilgili sorular yöneltti.Çerkezköy Bakış -
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Yalnız Değilim’ projesi kapsamında Kızılpınar Çok Programlı Anadolu Lisesi 10.sınıf öğrencileri Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İrfan Danışmaz, Yusuf Hayri, Okul Müdürü Süleyman Berk, Müdür Yardımcısı Tuba Çakmak ve Toplum Destekli Polis Büro Amirliği Polis Memuru Polat İnce ile birlikte Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva’yı ziyaret etti.
“TECRÜBELERİNİZİ PAYLAŞMANIZI İSTEDİK”
banner287
Okul Müdürü Süleyman Berk, ziyarette Yalnız Değilim projesi – Rol Model ziyaretleri ile ilgili bilgi verdi. Öğrencilerin proje kapsamında çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret ettiğini ve yetkililerden kurumlarla ilgili bilgi aldıklarını belirten Berk, “Siz de öğrencilerimiz için rol modelsiniz. Bu kapsamda sizleri de ziyaret edip, tecrübelerinizi öğrencilerimizle paylaşmanızı istedik” diye konuştu.
“EĞİTİM BİZLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öğrencilere teşekkür eden Kozuva, “Eğitim bizim için çok önemli” dedi. Kozuva, ÇTSO’nun da eğitime verdiği destekler hakkında da bilgiler aktardı. Ziyarette öğrenciler, Kozuva’ya iş hayatıyla ilgili sorular yöneltirken, Kozuva da tüm soruları içtenlikle yanıtladı.
NASİHATTE BULUNDU
Kendisini tanıtan Kozuva ÇTSO’daki Başkanlık süreci, iş yaşamı, karşılaştığı zorluklara da değindi. Öğrencilere nasihatte de bulunan Kozuva “12 yaşından beri ticaret hayatının içindeyim. Umuyorum ileride sizleri de çok iyi yerlerde görürüz. Bunun anahtarı çok çalışmak ve asla yılmamak. Her zaman dürüst olun.
Zor diye bir şey yoktur. Belki geç olur ama her şeyi yapabilirsiniz. Zenginliğin gelip geçici olduğunu da unutmayın. Sağlığınızın da kıymetini bilin” dedi. Ziyaretin sonunda ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2015, 15:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459