Kubilay mahalleliyi dinledi

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Bağlık Mahallesi’ne düzenlediği ziyarette mahalleliyi dinledi.

Kubilay mahalleliyi dinledi
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Bağlık Mahallesi’ne düzenlediği ziyarette mahallelinin sorunlarını dinledi. Uyuşturucu ile mücadelenin kendileri için büyük önem taşıdığını kaydeden Kaymakam Kubilay “Hiç kimsenin gençlerimizi, çocuklarımızı, vatandaşlarımızı zehirlemeye hakkı yok. Emniyetimiz gerekli çalışmaları yapıyor” dedi.

MAHALLEYE ZİYARETTE BULUNDU

Kaymakam Kubilay’ın önceki gün saat 17.00’da düzenlediği ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Erdoğan, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Olcay Palak, Çerkezköy Belediye Zabıta Müdürü Kenan Erez ile Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün hazır bulundu.

“EN ÖNEMLİ KONUMUZ”

Yaklaşık yarım saat süren ziyarette Kaymakam Kubilay mahallelinin sorunlarını dinleyerek, ziyaretin sonunda mahalleliye tatlı ikramında bulundu. Uyuşturucu ile mücadelenin kendileri için büyük önem taşıdığını kaydeden Kaymakam Kubilay “
Hiç kimsenin gençlerimizi, çocuklarımızı, vatandaşlarımızı zehirlemeye hakkı yok. Emniyetimiz gerekli çalışmaları yapıyor” dedi.

banner287
ÇALIŞMALAR ARTACAK

Konu ile ilgili bundan sonra da çalışmaların artarak devam edeceğini kaydeden Kubilay “Vatandaşlarımız duyumlarını iletsinler. 155’i arayabilirler. Kolluk tedbirini alıyoruz. Takip edeceğiz. Son derece kararlıyız. Tüm çalışmaları çocuklarımız için yapıyoruz. Bundan sonra artırarak devam ettireceğiz. Zabıta’ya da düşen görevler var. Zabıta da tedbirlerini artıracak. İlçe Emniyet Müdürlüğü gerekenleri yapacak.” diye konuştu.

“BİLDİKLERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSİNİZ”

Kaymakam Kubilay, kapılarının herkese sonuna kadar açık olduğunu belirterek “Bildiklerinizi paylaşabilirsiniz. Kolluk güçlerimize yardımcı olalım.” dedi.
Kaymakam Kubilay konuşmasını tamamlaması sonrasında mahallelinin sorunlarını dinledi.  

MAHALLELİ: KALICI ÇÖZÜM GETİRİLMELİ

Mahalelli en çok muzdarip oldukları konunun başında uyuşturucu satıcılarının mahallede faaliyet göstermesi olduğunu söylediler. Her gün çok sayıda uyuşturucu bağımlısının mahalleye geldiğini anlatan mahalleli, bunların birçoğu ile kendilerinin mücadele ettiğini söylediler. Soruna kalıcı çözüm getirilmesini isteyen mahalleli ayrıca mahallelerine oyun parkı yapılmasını da istediler. Bazı mahalleli devriye araçlarının sayısının artırılmasını talep ettiler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459