Kubilay mesai arkadaşlarıyla vedalaştı

Sultanbeyli Kaymakamlığına atanan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay onuruna veda yemeği düzenlendi.

Kubilay mesai arkadaşlarıyla vedalaştı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamlığı personeli, 3 yılı aşkın bir süre görev yaparak Sultanbeyli Kaymakamlığına atanan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay onuruna bir yemek düzenledi. Yemekte konuşan Çerkezköy Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Muteber Kuralay, “Bizlere göstermiş olduğunuz yapıcı ve öğretici katkılarınıza teşekkür eder, yeni görev yerinizde başarılar dileriz.” İfadelerini içeren plaket takdim etti.”

YEMEK DÜZENLENDİ

Programa Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ile eşi Füsun Kubilay, Çerkezköy Kaymakamlığı Yazı İşler Müdürü Muteber Kuralay ile kaymakamlık personeli katıldı.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Muteber Kuralay, Kaymakamlık Personeli adına Kaymakam Kubilay’a plalet takdim ederek “Sayın kaymakamımız, İlçemize atandığı andan itibaren çalışkanlığı ile her zaman bizlere örnek oldu. İlçemizden gidecek olmasının burukluğu içerisindeyiz. 3,5 yıla yakın birlikte çalıştığımız süre zarfında daima bizim yanımızda ve desteğimizde oldu.

banner287
“HAYIRLI OLSUN”

Başarılı personeli her zaman takdir etmesi de personelimiz için ayrı bir motivasyon oldu. Bizlere sağladığı desteklerden ve İlçemizde yapmış oldukları değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Kendim ve personelim adına yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

“AYRIM YAPMADAN ÇALIŞTIK”

Mesai arkadaşlarına, hazırlamış oldukları organizasyondan dolayı teşekkür eden Kaymakam Kubilay “Kaymakamlık hayatım boyunca görev yaptığım tüm İlçeleri örnek bir kent yapmak için çalışmalar yürüttüm. Her anlamda marka kent olmaya ve gelişmeye müsait olan Çerkezköyümüz için de birçok başarılı projeyi hayata geçirmeye çalıştık. Elimizden geldiği kadar kanuni görev ve yetkilerimiz dahilinde Vatandaşlarımız arasında ayrım yapmadan, bize ulaşan vatandaşlarımızın dertlerine çare olmaya da gayret ettik.

“TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Yürütmüş olduğumuz tüm bu proje ve faaliyetlerde ve devletimizin şefkatli elini ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırılmasında, kaymakamlık personeli olarak sizin alın teriniz vardır. Hizmetlerinizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459