Kubilay Veliköylü sanayicilerle bir araya geldi

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ile Veliköy İşadamları ve Sanayicileri Derneği organizasyonunda düzenlenen yemekli programa katıldı.

Kubilay Veliköylü sanayicilerle bir araya geldi
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Veliköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ile Veliköy İşadamları ve Sanayicileri Derneği organizasyonunda düzenlenen yemekte Veliköylü sanayicilerle bir araya geldi.

YEMEK PROGRAMI DÜZENLENDİ

Önceki akşam düzenlenen yemeğe Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Veliköy İşadamları ve Sanayiciler Derneği Başkanı ve aynı zamanda VOSB Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Mehmet Erdoğan, VOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Aret Marancıoğlu, Veliköy İşadamları ve Sanayicileri Derneği Başkan Yardımcısı Sebahattin Ünal, Veliköy İşadamları ve Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Yalız, VOSB Bölge Müdürü Mustafa Mayadağlı, VOSB Yönetim Kurulu Üyesi Ayfer Dönmez, ile VOSB Çevre Mühendisi Emrah Altun katıldı.

banner287
PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Sohbet eşliğinde yenilen yemekten sonra Kaymakam Kubilay’a VOSB Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Veliköy İşadamları ve Sanayicileri Derneği adına “Yönetim Kurulu Başkanlığınız süresince bölgemizin gelişmesi için yaptığınız katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.” ifadelerinin yer aldığı birer plaket takdim edilerek yeni görevlerinin hayırlara vesile olması temennisinde bulunuldu.

KUBİLAY TEŞEKKÜR ETTİ

Son olarak Kaymakam Kubilay, onuruna verilen yemekten ve takdim edilen plaketlerden dolayı VOSB Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Veliköy İşadamları ve Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459