Kubilay’a teşekkür plaketi

Sultanbeyli Kaymakamlığına atan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a veda ziyaretleri sürüyor.

Kubilay’a teşekkür plaketi
banner301
Çerkezköy Bakış - Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı makamında ziyaret eden Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe, Kaymakam Kubilay’a çalışmalarından dolayı teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.

ZİYARETTE BULUNDULAR

Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe beraberinde Çerkezköy Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Fatih Mahalle Muhtarı Mehmet Çetin de yer aldı.

banner287
“HAYIRLI OLSUN”

Kaymakam Kubilay’a yeni görev yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe “2013-2016 tarihleri arasında Çerkezköy Kent Konseyine vermiş olduğunuz destek ve katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, yeni görevinizde başarılar dilerim” dedi. Serfiçe, ziyarette Kaymakam Kubilay’a Çerkezköy’e hizmetleri nedeniyle teşekkür plaketi takdim etti.

KUBİLAY TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyarette duyduğu memnuniyeti dile getireren Çerkezköy Kent Konseyi Başkanı Funda Serfiçe’ye teşekkür eden Kaymakam Kubilay “Çerkezköy Kent Konseyi’nin çalışmalarını yakından takip ettik. Her zaman meslek odalarının, sivil toplum kuruluşlarının yanında ve desteğinde olduk. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Kaymakam Kubilay ayrıca plaket takdimi için de Serfiçe ile beraberindekilere teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459