Kubilay’a veda ziyaretleri sürüyor

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Kaymakam Kubilay’a veda ziyaretinde bulundu.

Kubilay’a veda ziyaretleri sürüyor
banner301
Çerkezköy Bakış - İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle tayini Sultabeyli Kaymakamlığı’na çıkan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’a veda ziyaretlerinde bulunuldu. Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Kaymakam Kubilay’ı makamında ziyaret ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

AKAY BAŞARILAR DİLEDİ

Belediye Başkanı Vahap Akay, Kaymakam Kubilay’a yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak “Çerkezköy’e vermiş olduğunuz değerli emek ve katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinizde başarılarınızın devamını dilerim.” dedi.

OGAN TEŞEKKÜR ETTİ

banner287
Çerkezköy İlçe Emniyet Müİlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ise “Çerkezköy’de görev yapmış olduğunuz süre boyunca, polis teşkilatımızın sürekli yanında ve destekçisi olmanızdan dolayı teşkilatım adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Tüm Personelim adına yeni görev yerinizin hayırlı olması temennisiyle ailenizle beraber başarı, sağlık ve mutluluklar temenni ederiz.” dedi.

KUBİLAY: BİRLİKTE YAPTIK

Her zaman mülki amiri olmaktan büyük gurur duyduğu Çerkezköy için birçok başarılı projeye, tüm kurum ve kuruluşlar ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak imza attıklarını söyleyen Kaymakam Kubilay, Çerkezköy’de görev yapmanın bir ayrıcalık olduğunu ifade ederek, ziyaretlerinden ve anlamlı plaketlerinden dolayıBaşkan Akay ile İlçe Emniyet Müdürü Ogan’a teşekkür etti.

PLAKET TAKDİM ETTİLER

Ziyaretinde sonunda Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, hizmetleri anısına Kaymakam Kubilay’a birer adet plaket takdim ettiler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459