Kubilay’dan Emniyet’e ‘Demokrasi nöbeti’ teşekkürü

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, kurum ve kuruluşlara, sivil toplum kuruluşlarına demokrasi nöbeti teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

Kubilay’dan Emniyet’e ‘Demokrasi nöbeti’ teşekkürü
banner301
Çerkezköy Bakış - Demokrasi nöbetlerine desteklerinden dolayı kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür ziyaretlerini sürdüren Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, önceki gün de Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kubilay “Çerkezköy’ümüz tüm kamu, kurum ve kuruluşlarıyla, hain darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz akşamından başlamak üzere vatanının, bayrağının ve devletinin yanında olmuştur ve olmaya devam edecektir” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

banner287
Önceki gün de Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret eden Kaymakam Metin Kubilay, Emniyet Müdürü Murat Ogan ve emniyet personeli tarafından karşılandı. Demokrasi Nöbetlerinde sağlamış oldukları güvenlik tedbirlerinden ve özverili çalışmalarından dolayı başta Emniyet Müdürü Murat Ogan olmak üzere tüm emniyet teşkilatına teşekkür eden Kubilay “Öncelikle darbe teşebbüsünde bulunan vatan haini, millet düşmanı FETÖ/PDY’ ye mensup teröristleri bir kez daha şiddetle kınıyor lanetliyorum. Milletimizin geleceğine, vatanımızın birliğine yönelik bu hain darbe girişimine karşı kendini siper eden, bu uğurda şehit olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, Gazilerimize de acil şifalar diliyorum” dedi.

VATANIN VE DEVLETİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEK

İlçede yapılan titiz çalışmalar ve sağlanan koordinasyon sayesinde bugüne kadar olumsuz herhangi bir olay yaşanmadığını ve kimsenin burnunun dahi kanamadığını kaydeden Kaymakam Kubilay “Çerkezköy’ümüz tüm kamu, kurum ve kuruluşlarıyla, hain darbe girişiminin olduğu 15 Temmuz akşamından başlamak üzere vatanının, bayrağının ve devletinin yanında olmuştur ve olmaya devam edecektir” diyerek çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459