Kubilay’dan geçmiş olsun ziyareti

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Temsilcisi Hasan Hüseyin Yarlıgan ile birlikte, mide rahatsızlığı nedeniyle Özel Optimed Hastanesi’nde yatmakta olan Gazi Fazim Göral’ ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Kubilay’dan geçmiş olsun ziyareti
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, mide rahatsızlığı nedeniyle Özel Optimed Hastanesi’nde yatmakta olan Gazi Fazim Göral’ a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Kubilay “Tüm Gazilerimize sağlıklı yaşam ve uzun ömürler diliyorum. Biz her zaman sizin yanınızdayız ve sizin için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Çünkü bugün bu topraklarda huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak bunu kahramanca mücadele etmiş ve bu uğurda canlarını feda etmiş aziz şehitlerimize ve siz kahraman gazilerimize borçluyuz” dedi.

banner287
“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

Gaziye acil şifalar dileyen Kubilay Hastane Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan’dan Gazi Fazim Göral’ın durumu hakkında bilgi aldı. Ziyarette konuşan Kubilay “Tüm Gazilerimize sağlıklı yaşam ve uzun ömürler diliyorum. Biz her zaman sizin yanınızdayız ve sizin için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Çünkü bugün bu topraklarda huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak bunu kahramanca mücadele etmiş ve bu uğurda canlarını feda etmiş Aziz Şehitlerimize ve siz Kahraman Gazilerimize borçluyuz. Vatanımız, milletimiz ve bayrağımız uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve tüm kahraman gazilerimizi rahmet, millet ve şükranla anıyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306