Kubilay’dan kurum ve kuruluşlara veda ziyareti

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, kamu kurum ve kuruluşları ile meslek odalarına ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Kubilay’dan kurum ve kuruluşlara veda ziyareti
banner301
İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Sultanbeyli Kaymakamlığı’na atanan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, ilçede faaliyet gösteren kamu kurum ve kuruluşları ile meslek odalarına ve sivil toplum kuruluşlarına veda ziyaretlerinde bulundu. Tüm kurum ve kuruluşlar ile meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları ile hep beraber el ele vererek Çerkezköy için önemli hizmetler yapmaya çalıştıklarını söyleyen Kubilay “Sanayisi ile Marka Kent olan Çerkezköy’ümüz, girişimci kent olma özelliği ile eğitimde marka kent olması ile sağlık merkezi olması ile her zaman bizim için Rüya Şehir olacaktır” dedi.

Çerkezköy Bakış -
İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Sultanbeyli Kaymakamlığı’na atanan Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, kamu kurum ve kuruluşları ile meslek odalarına ve sivil toplum kuruluşlarına yönelik veda ziyaretlerini sürdürüyor.

KURUMLARI ZİYARET ETTİ

Veda ziyaretleri kapsamında Kaymakam Metin Kubilay, 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tank Albay Engin Candaş, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Cumhuriyet Başsavcısı Hacı Ünal, Çerkezköy Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Göksel Söylemez, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Bozdağ, Ziraat Odası Başkanı Hasan Toprak ve Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Temsilcisi ve Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün’ü ziyaret etti.

“RÜYA ŞEHİR ÇERKEZKÖY”

Sultanbeyli Kaymakamlığı’na atanan ve Perşembe günü ilçeden ayrılacak olan Kubilay, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As’ı da ziyaret etti. Ziyarette tüm kurum ve kuruluşlar ile meslek odaları ve sivil toplum kuruluşları ile hep beraber el ele vererek Çerkezköy için önemli hizmetler yapmaya çalıştıklarını söyleyen Kubilay “Sanayisi ile Marka Kent olan Çerkezköy’ümüz, girişimci kent olma özelliği ile eğitimde marka kent olması ile sağlık merkezi olması ile her zaman bizim için “Rüya Şehir” olacaktır. Çerkezköy’ de hizmet yapmanın bir ayrıcalık olduğuna inanıyorum ve tüm Çerkezköylü vatandaşlarımızı çok seviyorum.” dedi.

“HAYIRLI OLSUN”

banner287
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As da, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Kaymakam Kubilay’a teşekkür etti. Başkan Mustafa As ve yönetim kurulu üyeleri Kubilay’a yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

BAŞ SAĞLIĞI DİLEDİ

Kaymakam Metin Kubilay ve Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Beşiktaş’ta meydana gelen hain terör saldırısı sonrası hayatını kaybeden polis ve sivil vatandaşlara Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Ziyaretin sonunda Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As tarafından yönetim adına Kaymakam Metin Kubilay’a plaket takdim edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306