Kubilay’dan kütüphaneye ziyaret

Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, yenilenen yüzüyle İlçe Halk Kütüphanesi’ni ziyaret etti.

Kubilay’dan kütüphaneye ziyaret
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Çerkezköy İlçe Halk Kütüphanesi’ni ziyaret ederek, Kütüphane Sorumlusu Hülya Gümüş’ten bilgi aldı. İçinde bulunduğumuz çağın bilgi çağı olduğunu ifade eden Kaymakam Kubilay “Çok temiz ve refah çalışma alanları var. Tüm vatandaşlarımızı kütüphanemizi ziyaret etmeye ve ücretsiz olarak verilen hizmetlerden faydalanmaya davet ediyorum” dedi.

BİLGİ ALDI

Çalışmalar hakkında Kütüphane Sorumlusu Hülya Gümüş’ten bilgi alan Kaymakam Kubilay, çalışma salonlarını da gezerek ders çalışan ve kitap okuyan öğrencilerle de sohbet etti. Kaymakam Kubilay’ın ziyaretinde Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş ile İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Necmi Akman da hazır bulundu.

banner287
ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ

Kaymakam Kubilay öğrencilere kütüphanenin yeni görünümünden ve kütüphane hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını sorması üzerine öğrenciler de kütüphanenin kendileri için çok faydalı olduğunu ve çalışma ortamından da çok memnun olduklarını ifade ettiler.

“KÜTÜPHANEDEN YARARLANALIM”

İçinde bulunduğumuz çağın bilgi çağı olduğunu ve her şeyin başında okumanın geldiğini söyleyen Kaymakam Kubilay “Çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlık kazanabilecekleri, eğitimlerini ve hayatlarını olumsuz yönde etkileyebilecek ortamlardan ziyade kütüphanelerde vakit geçirmelerini, kitaplarla tanışmalarını ve okuma alışkanlığı kazanmalarını istiyoruz. Eğer bir adım önde olmak istiyorsak daha çok okumalıyız. Gençlerimiz kütüphanemizde her türlü kaynağı rahatlıkla ulaşabiliyor. Çok temiz ve refah çalışma alanları var. Tüm vatandaşlarımızı kütüphanemizi ziyaret etmeye ve ücretsiz olarak verilen hizmetlerden faydalanmaya davet ediyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306