Küçük adamlarla uğraşacak vaktimiz yok

MHP İlçe Başkanı Mustafa Ordu’nun kendisine yönelttiği eleştirilere, CHP’li heyetin ziyareti sırasında cevap veren Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem “Küçük adamlarla uğraşacak vaktimiz yok. Zamanımızı ‘Çerkezköy için nasıl daha fazla faydalı olabiliriz’e ayırma amacındayız” diye konuştu.

Küçük adamlarla uğraşacak vaktimiz yok
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem ile AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ’ın, HAS Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un AK Parti’ye geçişine yönelik yapmış olduğu değerlendirmelere MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Mustafa Ordu’dan sert eleştiri gelmişti. Ordu, “Sizin için ‘Firavun’ diyen birisi ile nasıl aynı safta yer alacaksınız. Siyaset bu kadar ilkesiz, tutarsız ve kaygan bir zeminde yapılmamalıdır. Bu tür siyasi ayak oyunlarına sadece vatandaşlarımızın duyarlılığı ve tercihleri son verebilir. Bundan sonra son söz seçmen vatandaşlarımızın olacaktır. Doğru tercih yaparlarsa siyaset sahnesi ilkesiz, tutarsız, çıkarcı siyasetçilerden temizlenecektir. Aksi halde düne kadar birbirine küfredenlerden özel çıkarlar için yine kol kola girdiklerine daha çok şahit oluruz. Seçmenlerimizin tercihlerinin vatanımız ve milletimiz için bugünden hayırlı olmasını dileriz.’’ İfadelerini kullanmıştı.
KÜÇÜK ADAMLARIN SÖYLEMLERİ
CHP’li heyetin ziyareti sırasında bu konunun gündeme gelmesi üzerine kısa bir konuşma yapan Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, “Bunlar küçük adamların işi. Bizim küçük adamlarla işimiz olmaz. Ben ‘karşımdakini nasıl yok ederim? diye düşünürsem bu muhalefet değildir. Herkes seçim için çalışmalı, partisi için çalışmalı ama boş işlerle uğraşılmamalı.’’ Dedi.
banner287
“GELİN FİKRİNİZİ PAYLAŞIN’’
Kısır tartışmalara girerek zamanını boşa harcamayacağını ifade eden Başkan Ertem, “Çerkezköy için doğru olan neyse onu yapmalıyız. Kimin ne fikri varsa gelsin söylesin, Çerkezköy için düşüncelerimizi paylaşalım. Bu makamlarda kimse kalıcı değil. Ben başkanlığım sona erdikten sonra CHP İlçe Başkanı Metin Dönmez’le karşılaşınca çekinmeden gözlerinin içine bakabilmeliyim. Vicdanen rahatsak, hizmet etmenin şevkini yaşamışsak ne mutlu. Tek amaç da bu olmalı.’’ ifadelerini kullandı.
Ertem’in ardından sözü devralan CHP Çerkezköy Başkanı Dönmez de, MHP İlçe Başkanı Ordu’nun eleştirinin dozunu biraz kaçırdığını ifade etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 10:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türbedereli
Türbedereli - 6 yıl Önce

Yazık diyorum başka da bir şey söylemek mümkün değil zaten. Ali Ertem in açıklaması, karaladığı Mustafa Ordu dan çok daha beter. CHP ilçe başaknını da kınıyorum sizin ve meclis üyelerinizin tavırları hiç ahlaki değil. Sizin ana muhalafet partisinin bir mensubu olarak AKP li başkanı tasdikler biçimdeki açıklamanız bizleri derinden üzdü ama herkes boyunun ölçüsünü alacak hiç merak etmeyin.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493