Kur’an Kursu öğrencilerini kahvaltıda ağırladı

Hacı Fahri Zümbül Camisi’nde eğitim gören 205 öğrenci Şelale Park’ta kahvaltı keyfi yaptı.

Kur’an Kursu öğrencilerini kahvaltıda ağırladı
banner301
Çerkezköy Bakış - Kurs hocalarının da katıldığı kahvaltı programında Hacı Fahri Zümbül Camisi İmam Hatibi Abdullah Karacan, kendilerini misafir eden park işletmecisi Tuncay Demir’e teşekkür etti.

2015-2016 eğitim öğretim yılının sona ermesi ve öğrencilerin yaz tatiline girmesi ile başlayan Yaz Kur’an Kursları devam ediyor. Çerkezköy’de faaliyet gösteren Şelale Park’ın işletmecisi Tuncay Demir, Hacı Fahri Zümbül Camii’nde eğitim gören 205 öğrenciyi ve kurs hocalarını dün düzenlediği kahvaltıda ağırladı.

205 ÖĞRENCİYİ AĞIRLADI

Hacı Fahri Zümbül Cami’nde eğitim gören 205 öğrenci Şelale Park’ta kahvaltı keyfi yaptı. Kendileri için hazırlanan açık menü kahvaltıyla neşeli dakikalar geçiren öğrenciler, kahvaltının ardından da, parktaki oyun gruplarında eğlendi.

banner287


TEŞEKKÜR ETTİ

Minik öğrencilere Şelale Park çalışanlarının yanı sıra İşletme Sahibi Tuncay Demir de bizzat hizmet etti. Geleneksel hale getirdikleri kahvaltı programının bu yıl 5.’sini düzenlediklerini belirten Tuncay Demir, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilerimizi ve kurs hocalarımızı davet ettik. Bu olaya vesile oldukları için hocalarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“BÜYÜK BİR NEŞE KAYNAĞI OLUYOR”

Bu etkinliği düzenleme amaçlarının, bir gün de olsa öğrencilerin Kur’an kurslarında anısının olmasını sağlamak olduğunu ifade eden Demir “Kur’an öğrenen, okuyan kişilere hizmet etmek bizim için onurdur. Bu tür etkinlikler Kur’an kursuna gitmeyi tercih eden öğrencilerimiz için büyük neşe kaynağı oluyor. Çocukları mutlu edebildiysek ne mutlu bize” dedi. Hacı Fahri Zümbül Cami İmam Hatibi Abdullah Karacan, müezzin Ümit Oluç ve bayan Kur’an kursu hocaları da, çocukları kahvaltıda ağırlayan Tuncay Demir’e teşekkür ederek, kendisine hayırlı işler ve bol kazançlar temenni etti. Okunan yemek duasının ardından bir süre kendi aralarında eğlenen öğrenciler daha sonra ders için Hacı Fahri Zümbül Camii’ne geçti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306