Kursiyerler sertifikalarını aldı

Veliköy Mahalle Evi bünyesinde açılan Basit İğne Teknikleri Kursu’nu başarı ile bitiren kursiyerler, sertifikalarını Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın elinden aldı.

Kursiyerler sertifikalarını aldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Veliköy Mahalle Evi bünyesinde açılan Basit İğne Teknikleri Kursu’nu başarı ile bitiren kursiyerler ile Veliköy Mahalle Evi Sorumlusu Gülten Atay’ı makamında ağırladı.

“MEMNUN KALDILAR”

Ziyarette konuşan Veliköy Mahalle Evi Sorumlusu Gülten Atay, Veliköy Mahalle Evi’nde 2015-2016 Eğitim ve Öğretim Yılı içerisinde Basit İğne Teknikleri ve Resim Kurslarının düzenlendiğini belirtti. Ayrıca Veliköy’de birçok hanımın verilen Step, Aerobik ve Pilates kursuna da devam ettiğini ve çok memnun kaldıklarını kaydeden Atay “Gelecek eğitim ve öğretim yılı için de kursların devam etmesini istiyorlar” diye konuştu.

banner287
“KURSLARIN SAYILARI ARTIRILACAK”

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da Mahalle Evlerinde açılan kursların sayılarının artarak devam edeceğini ifade etti. Bu yıl da kursları mevcut yerinde vereceklerini, fakat gelecek yıldan itibaren şuanda Halı Saha’nın bulunduğu yere yapacakları Mahalle Evi’nde daha geniş ve nezih bir ortamda eğitim vermeye başlayacaklarını kaydeden Akay, kurslara katılan herkese teşekkür ederek başarılar diledi.

SERTİFİKALARINI VERDİ

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ümit Zengin ile birlikte Veliköylü hanımların talep ve isteklerini de dinledi. Ziyaretin sonunda Akay, Basit İğne Teknikleri Kursu’nu başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikalarını verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306