Kursiyerlerden Akay’a ziyaret

Çerkezköy Belediyesi tarafından açılan İngilizce kursunun öğretmeni Deniz Altuntaş, kursu başarıyla tamamlayan kursiyerlerle birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kursiyerlerden Akay’a ziyaret
banner301

Çerkezköy Bakış - Belediyenin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Ekim 2016 tarihinde açılan İngilizce Yabancı Dil Kursu, Haziran 2017 tarihinde tamamlandı. Kursa kayıt yaptıran ve başarıyla tamamlayan kursiyerlerden 35’i sertifika almaya hak kazandı. Kurs öğretmeni Deniz Altuntaş, başarılı olan kursiyerlerle birlikte Belediye Başkanı Vahap Akay’ı, Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezi’ndeki makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.
 

banner287
KURSLARDA DEVAMLILIK ESASTIR

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Akay, “Çerkezköy Belediyesi olarak vatandaşlarımıza yönelik meslek edindirme ve kişisel gelişim kurslarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu kurslarda devamlılık esastır. Bundan sonraki süreçte yeni kursiyerlerimizin başvurularını alırken; sizlerin de 2. kur İngilizce Kursu’na devam etmenizi bekliyoruz. Bu kapsamda biz üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız” diye konuştu. Ziyaret sonunda Belediye Başkanı Vahap Akay, kursiyerlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2017, 13:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilek
Dilek - 12 ay Önce

Baskanimiza cok tesekkur ediyoruz bize böyle imkanlar sundugu icin. Tabiyki Deniz hocamizinda bize kattiklari büyük kursta harika bir 8 ay gecirdik. InsAllah 2. Kurda görüsmek dileğiyle...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306