Lise öğrencilerinden üniversiteye ziyaret

Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi sayısal, sözel, dil ve eşit ağırlık bölümü 11. Sınıf öğrencileri Namık Kemal Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Lise öğrencilerinden üniversiteye ziyaret
banner301

Namık Kemal Üniversitesi’ni ziyaret eden Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi öğrencileri, bölüm ve programlar hakkında bilgi aldı.

OKULU GEZDİLER

banner287
Tıp Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Kütüphane’yi ziyaret eden öğrenciler, bölüm ve programlar hakkında bilgi aldılar. Öğrenciler, başta Anatomi Laboratuarı olmak üzere Tıp Fakültesi’nin diğer laboratuarlarını gezerek,  burada alınan dersler ve tıp öğrenimi ile ilgili bilgi sahibi oldular.

BİRİMLER TANITILDI

Daha sonra Fen Edebiyat Fakültesi’nin laboratuar ve dersliklerini gezen öğrenciler, fakülte, bölümler ve programlar ile öğrencilerin ders dışı sosyal, kültürel, sportif faaliyetleri ve sunulan imkanlar hakkında bilgi aldı. Basın ve Halkla İlişkiler Birimi organizasyonu çerçevesinde gezdirilen öğrencilere birimlerin tanıtım sorumluları tarafından bölümler hakkında ayrıntılı bilgi verildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306