banner507

Liseliler 15 Temmuz’u sahneledi

Eğitim Bir-Sen Tekirdağ İl Başkanlığı ile Çerkezköy Şubesi’nin ortaklaşa düzenlediği 15 Temmuz hain darbe girişiminin anlatıldığı ‘Bir Diriliş Destanı’ isimli oyun ilgiyle izlendi. Liseli öğrencilerin o anları yaşayarak sergilediği performans büyük alkış aldı. Eğitim Bir-Sen Tekirdağ İl Başkanı Ferruh Topuz, emeği geçen tüm herkesi tebrik etti.

Liseliler 15 Temmuz’u sahneledi
banner301

banner287
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen ‘Bir Diriliş Destanı’ adlı oyuna AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, Eğitim Bir-Sen Tekirdağ il Başkanı Ferruh Topuz, AK Parti Çerkezköy İlçe Gençlik Kolları Başkanı Haluk Demir, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Erdoğan, Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün, Çerkezköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Gümüş, Çerkezköy Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Abdullah Nair, okul müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.
TEBRİK ETTİ
FETÖ hain terör örgütünün yapılanmasını ve bu yapılanmanın 15 Temmuz günü hain darbe girişimine kalkışmasını konu alan oyun yaklaşık 45 dakika sürdü. İlgiyle izlenen oyunun bitişi ile beraber tüm davetliler öğrencileri alkışladı. Ardından sahneye gelen Eğitim Bir-Sen Tekirdağ İl Başkanı Ferruh Topuz, oyunu gerçekleştiren Tekirdağ Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerini tebrik etti. Önümüzdeki günlerde oyun Kapaklı ve Saray ilçelerinde de sahneleneceğini ifade eden Topuz, oyunda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493