Lösemili çocuklar için el ele verdiler

Çerkezköy Atatürk İlkokulu’nda çocuklara destek amacıyla kermes düzenlendi. Kermesten elde edilen gelir LÖSEV’e bağışlanacak.

Lösemili çocuklar için el ele verdiler
banner301

Çerkezköy Bakış - İlçenin en köklü ve eski okullarından olan Atatürk İlkokulu, eğitimdeki kalitesinin yanı sıra yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çekiyor. Okulun 3. Sınıf velileri ve öğretmenleri, lösemili çocuklara destek vermek için harekete geçti. Durum okul yönetimine bildirildi. İdare de veli ve öğretmenlere tam destek verdi.

KISA SÜREDE TÜKENDİ

Öğretmenler ve veliler, evlerinde pasta, börek, poğaça, minik öğrenciler ise bileklik kolye gibi el emeği hediyelik eşyalar hazırladı. Ardından da bugün sabah saatlerinde okul bahçesinde kermes kuruldu. Okul velileri ve vatandaşlar kermese yoğun ilgi gösterdi ve ürünler kısa sürede tükendi. 

banner287

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Kermeslerine destek veren herkese çok teşekkür eden Atatürk İlkokulu Müdürü Yakup Dönmez, “Bu kadar büyük bir katılım olacağını tahmin etmiyorduk. Beklediğimizden daha yoğun ilgi gördü ve kermesimiz planladığımız zaman diliminden daha erken bitirmek zorunda kaldı. LÖSEV yararına olan bu etkinlikte bize destek veren vatandaşlarımıza, öğretmenlerimiz Yasemin Sakallı, Selma Türk, Gülseren Gol, Zulbiye Bakanoğulları, Nurten Demirtaş, Fatma Kazel, Mustafa Savaş ve 3. sınıf öğrencilerimize ve velilerine çok teşekkür ediyorum. Kermesten elde edilen gelin LÖSEV’e bağışlanacak.”dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306