Macera ve Adrenalin severlere müjde

Bölgenin ilk ATV Motor kiralama işletmesi olan Motorenteam’in iki ortağı Aydın Kafalı ile Şaban Karakaş ATV tutkunlarına Çerkezköy’deki tüm imkanları seferber etti.

Macera ve Adrenalin severlere müjde
banner301
Çerkezköy Bakış - Bölgenin ilk ATV Motor kiralama işletmesi olan Motorenteam’in iki ortağı Aydın Kafalı ile Şaban Karakaş ‘Macera burada başlar’ sloganıyla ATV meraklılarına profesyonel ekip ile adrenalin heyecanı yaşatıyor.

“ATV ZEVKİNİ TATMALILAR”

İşletme ortaklarından Aydın Kafalı, 2008 yılında Motor Sporları dalında profesyonelliğe adım attığını ve 8 yıldır dünya ve Türkiye genelinde çeşitli dereceler elde ettiğini ifade ederek, motor sporlarının yaygın olanı ATV kullanımını daha da arttırmak için Trakya’da bir ilk olan ATV kiralama fırsatını Çerkezköylüler’in hizmetine sunduklarını söyledi. Kafalı, “ATV kullanan müşterilerimiz aldıkları zevki anlatmakta dahi güçlük çekiyorlar. Adrenalin ve macera severlerin mutlaka bu tadı almaları gerekiyor. Profesyonel ekibimiz ile ilk olarak ATV kullanımı hakkında bilgiler ve kısa eğitimler verdikten sonra araziler, orman ve Kuşbahçe mevkiinde bulunan Motocross alanımızda kullanım fırsatı sağlıyoruz.” dedi.

FİYATLAR DEĞİŞİYOR

banner287
Kafalı, ATV kullanım yaş sınırının 16 olduğunu da kaydederek, çocukların da veli ve profesyonel ekip gözetiminde kullanabileceğini söyledi. Günlük ve minimum 4 saatlik kiralama yöntemi ile hizmet verdiklerini ifade eden Aydın Kafalı, “Kiralamanın yanı sıra Motosiklet ve ATV alım satımı da yapıyoruz. ÇocuklarIN kullanabileceği ATV modelleri 2 bin TL ile 50 bin TL arasında, yetişkinler için de 6 bin TL ile 100 bin TL arasında fiyatları değişiyor.” şeklinde konuştu.

“ADRENALİN TUTKUSU OLANLARIN VAZGEÇİLMEZİDİR”

ATV kullanımının son derece adrenalinli ve maceralı olduğundan da söz eden Kafalı, ATV kullanan müşterilerinden olumlu dönüşler aldıklarını ve çok mutlu olduklarını da vurguladı. Kafalı, “Motor sporlarını bölgede yaymak ve tanıtmak için elimizden geleni yapıyoruz. Amacımız motor sporlarının yanı sıra sosyal hayatta da Çerkezköylülerin farklılık yaşamasıdır.” dedi.

DEPOLAMA HİZMETİ VERİLİYOR

Motosiklet kullanıcılarına yönelik bir hizmeti daha profesyonel şekilde uygulayan Motorenteam, motosiklet sahibi olan ve motorunu park etme sorunu yaşayanlara depolama hizmeti de veriyor. Kafalı, “7/24 açık işletmemizde vatandaşlar motosikletlerini depomuzda muhafaza edebilir. Cüzi bir ücret karşılığı hem depolama hem de bakım işlemini yapıyoruz. Hepsinin yanı sıra motor sporlarına gönül veren ve bu konuda eğitim almak isteyenlere de eğitim de veriyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet yılmaz
Ahmet yılmaz - 2 yıl Önce

Büyük adamsın aydin abi emegine saglik

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459