Masa tenisi turnuvası tamamlandı

Çerkezköy Belediyesi Masa Tenisi Turnuvası’na toplam 121 sporcu katılırken, Minik Erkekler Kategorisi’nde Batur Balta şampiyon, Mehmet Efe Acar ikinci ve Ali Arda Genç ise üçüncü oldu.

Masa tenisi turnuvası tamamlandı
banner301
Çerkezköy Belediyesi tarafından 29 Ekim Spor Kompleksi’nde düzenlenen ve 3 gün süren Masa Tenisi Turnuvası oynanan final müsabakaları ve ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi.

Çerkezköy Bakış -
Cuma günü akşam başlayan ve pazar günü sona eren Çerkezköy Belediyesi Masa Tenisi Turnuvası’na toplam 121 sporcu katılırken, Minik Erkekler Kategorisi’nde Batur Balta şampiyon, Mehmet Efe Acar ikinci ve Ali Arda Genç ise üçüncü oldu.

DERECEYE GİREN İSİMLER BELLİ OLDU

Yıldız Kızlar Kategorisi’nin şampiyonu Beyza Erkoç olurken, Aleyna Tuna ikinci, Aylin Çölleroğlu ise üçüncü oldu. Yıldız Erkekler Kategorisi’nin şampiyonu Mehmet Güntekin olurken, Ahmet Şahin ikinci ve Batuhan Deniz Aktaş ise üçüncü oldu.
Semih Yergin’in şampiyon olduğu Genç Erkekler Kategorisi’nde ikinciliği Servet Yergin, üçüncülüğü ise Nurettin Sevinç elde etti. Büyük Erkekler Kategorisi’nin şampiyonu Cihan Turan olurken, ikincisi Yunus Mumcu, üçüncüsü ise Selim Çayır oldu.
banner287

MÜSABAKALAR ÇEKİŞMELİ GEÇTİ

Büyük çekişmeye sahne olan Lisanslı Erkekler Kategorisi’nin şampiyonu Timur Özçelikman olurken, İsmail Atak ikinci ve Tutku Şimşek ise üçüncü oldu. Veteranlar Kategorisi’nde Ayhan Orman şampiyon olurken, Özgen Erkiş ikinci, Gökmen Aydın üçüncü oldu.

ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Turnuvanın tamamlanmasının ardından dereceye giren sporculara ödüllerini Çerkezköy Belediye Başkan Vekili Binali Etyemez ve Çerkezköy Belediyesi Spor Birimi Sorumlusu Oğuz Alaca verirken, ödül töreni sonunda dereceye giren sporcular topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306