banner507

Mavi liste ‘çatlak’ verdi

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde Rahmi Yılmaz’ın başında yer aldığı mavi liste ilk çatlağını verdi. Hasan Hatipoğlu, verilen sözlerin yerine getirilmediğini belirterek mavi listeden ayrıldığını duyurdu.

Mavi liste ‘çatlak’ verdi
banner301

Çerkezköy Bakış-Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası eski meclis üyesi Rahmi Yılmaz, 1 Nisan tarihinde yapılacak oda seçimlerinde başkan adaylığını açıklamış ve ekibini tanıtmıştı. Bu ekipte yer alan merkezi Çerkezköy’de bulunan Tekirdağ Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Hasan Hatipoğlu, listeden ayrıldığını dernek üyelerine ve tanıdıklarına yollağığı şu mesaj ile duyurdu: “Değerli arkadaşlarım dostlarım hemşehrilerim 1 Nisan 2018 pazar günü yapılacak olan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde bize verilen sözlerin tutulmadığını görerek birlikte hareket ettiğimiz mavi listeden ayrılmış olup, artık aday olmadığımı sizlere bildirir şimdiye kadar destek sözü veren sizlere teşekkürü bir borç bilir iyi pazarlar dilerim.”

AKAY’I ZİYARET ETMİŞLERDİ

banner287

Rahmi Yılmaz’ın başkanlığındaki mavi liste geçtiğimiz Cuma günü Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret etmiş, ziyarette Hatipoğlu da yer almıştı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdem
Erdem - 10 ay Önce

Niye yalan haber yapıyosunuz kardeşim
Dürüst olun dürüst bende sizin gazetenizi
Yalan haber yaptığı için bida okumuycam

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493