Mavi renkli çöp konteynerleri dağıtılıyor

Çerkezköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü sokakların daha estetik bir görünüme kavuşması için yeni bir çalışma başlattı.

Mavi renkli çöp konteynerleri dağıtılıyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Ana arterler ve nüfusun yoğun olduğu bölgelerde büyük kapasiteli yer üstü çöp konteynerleriyle çöp toplama hizmetini daha modern bir hale getiren Çerkezköy Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, gri renkli metal konteynerleri de modern dokuyla uyumlu hale getiriyor.

ESTETİK BİR GÖRÜNÜM

banner287
Zaman içinde yıpranan ve kullanımdan düşen gri renkli metal çöp konteynerlerinin yerini mavi renkli çöp konteynerleri almaya başladı. Mavi renkli çöp konteynerlerinin cadde ve sokaklarda yerini alması ile birlikte cadde ve sokaklarımızın daha estetik bir görünüme kavuşması sağlanarak, ana caddelerde pilot uygulama olarak başlatılan proje kapsamında Çerkezköy genelindeki tüm konteynerlerin mavi renkli konteynerler ile değiştirilmesi hedefleniyor.

GRİ KONTEYNERİN YERİNE MAVİ KONTEYNERLER KONULUYOR

Çerkezköy’ün daha temiz, sokakların daha güzel olması için çalıştıklarını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Daha önce ilçemizde temizlik bilincini geliştirmek için çeşitli projeler gerçekleştirdik. Özellikle çöp toplama hizmetleriyle ilgili yatırımlarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bunları yaparken sokaklarımızın daha estetik bir görünüme kavuşması gerektiğini düşündük. Bu doğrultuda alınan mavi renkli yeni çöp konteynerlerini gri renkli eski çöp konteynerleri ile değiştirmeye başladık. İlk etapta ana cadde ve arterlerde mavi renkli yeni çöp konteynerleri yerini alırken, ilerleyen dönemde Çerkezköy genelindeki tüm konteynerleri mavi renkli konteynerler ile değiştireceğiz” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306