Meclis ikinci kez toplandı

Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Şubat ayı Meclis toplantıları dün yapılan 2. oturum ile tamamlandı.

Meclis ikinci kez toplandı
banner301
Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapılan Çerkezköy Belediye Meclisi’nin Şubat ayı Meclis Toplantısının ikinci oturumunda bir önceki toplantıda komisyonlara gönderilen maddeler görüşülerek karara bağlandı.

Çerkezköy Bakış -
Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay başkanlığında yapılan Şubat ayı meclis toplantısının 2. oturumunda ilk olarak Çerkezköy ilçesi sınırları içerisinde muhtelif parsellerdeki belediye hisselerinin satışının müzakeresi görüşülerek, İmar ve Bayındırlık Komisyonu’nun raporu doğrultusunda 1 hissenin satışı oy çokluğu ile diğer hisselerin satışı ise oy birliği ile kabul edildi.
banner287

KENT PARK İÇİN TAHSİS EDİLDİ

Veliköy Açık Hava Düğün Alanı’nın kira bedelinin belirlenmesi hakkındaki 4. gündem maddesi bir sonraki Meclis toplantısında karara bağlanmak üzere ertelendi.  5.gündem maddesinde yer alan İstasyon ve GMKP mahallelerindeki taşınmazların Kent Park yapılması amacıyla 25 yıllığına Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne tahsisi oy birliği ile kabul edildi. Mart ayı meclis toplantısının 1 Mart Çarşamba günü yapılması kararlaştırıldı ve toplantı sona erdi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459