Meclis toplanacak

Çerkezköy Belediye Meclisi Şubat ayı olağan toplantısı yarın saat 15.00’da 7 gündem maddesini görüşmek üzere toplanacak.

Meclis toplanacak
banner301
7 MADDE GÖRÜŞÜLECEK

Belediye binasının tadilatta olması nedeniyle Çerkezköy Ticaret Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapılacak olan meclis toplantısı açılış ve yoklama ile başlayacak, ardından saygı duruşunda bulunulacak. Ardından gündeme geçilecek. Çerkezköy ilçesi sınırları içerisinde muhtelif parsellerdeki belediye hisselerinin satışının müzakeresi görüşülecek.
Çerkezköy Belediye Başkanlığı ile Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü arasında ortaklaşa yürütülen ve sözleşmesi imzalanan KGYS-EDS projesi kapsamında alımı yapılan 7 adet aracın İlçe Emniyet Müdürlüğüne Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmetlerinde kullanılmak üzere şartlı hibe edilmesi hakkında müzekkeresinin müzakeresi görüşülüp karara bağlanacak. Ayrıca belediyede dolu bulunan 4 adet kadroda derece değişikliği yapılması hakkında müzekkeresinin müzakeresi görüşülecek.
banner287

KENT PARKI İÇİN

Meclis toplantısında, Plan ve Proje Müdürlüğü’nün 25 Ocak 2017 tarih 10 sayılı İstasyon Mahallesi 199 ada 24, 25 ve 29 nolu parseller, 117 ada 1 ve 2 nolu parseller ile Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi 44 ada 15 ve 18nolu parsellerde kayıtlı taşınmazların Kent Parkı yapılmak amacıyla tahsisi hakkında müzekkeresinin müzakeresi görüşülecek.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459