Meclis toplanıyor: ‘ASBAŞ’ başkanlık edecek

Eylül Ayı Meclis Toplantısı’nda yaşanan kavganın ardından peşpeşe istifaların yaşandığı Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nda Pazartesi günü yeni bir sayfa açılıyor. Çerkezköy TSO Meclisi Ekim Ayı Toplantısı, en yaşlı üye sıfatıyla Mustafa Asbaş’ın Başkanlığı’nda toplanacak.

Meclis toplanıyor: ‘ASBAŞ’ başkanlık edecek
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın Eylül Ayı Meclis Toplantısı’nda Meclis Üyesi Rahmi Yılmaz ve Oda personeli Burak arasında yumruklaşma yaşanmış, yaşanan bu çirkin olayı Meclis’e saygısızlık olarak değerlendiren Oda Meclis Başkanı İsmail Akın, Oda Meclis Başkan Yardımcısı Süleyman Kozuva, Meclis Üyeleri Ahmet Çetin, Dengiz Serin,  Mesut Görgün, Taha Ülker, Ahmet Türker ile Sebahattin Hasanoğlu istifa etmişti. Kavganın ardından basın toplantısı düzenleyen Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Ali Tever ise “İstifa kararı, herkesin kendi takdiridir. Olaya üzüldük ama ‘su aldı’ diye gemiyi terk edecek halimiz yok. Su alan yere kaynak yapıp, sağ salim limana yanaştıracağız.” İfadelerini kullanmıştı.
MECLİS’İ ASBAŞ TOPLAYACAK
banner287
Kargaşalı bir ayı geride bırakan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası, Pazartesi günü yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Hem Oda Yönetim Kurulu Üyeliği, hem de Oda Meclis Üyeliği görevi bulunan Mustafa Asbaş, en yaşlı üye sıfatıyla Meclis üyelerini toplantıya çağırdı. Pazartesi günü gerçekleşecek toplantıya başkanlık da yapacak olan Asbaş, yeni Meclis Başkanı’nın belirlenmesi için seçim yapacak. Gizli oy açık tasnif ile yapılacak seçimin ardından Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Meclis Başkanı da belirlenmiş olacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493