Mezarlıklarda çiçek dağıtımı yapılacak

Çerkezköy Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı dolayısı ile mezarlık ziyaretinde bulunacak vatandaşlar için toplam 30 bin adet çiçek dağıtımı gerçekleştirecek.

Mezarlıklarda çiçek dağıtımı yapılacak
banner301

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin her yıl dini bayramlarda gerçekleştirmiş olduğu çiçek dağıtımı bu bayramda da devam edecek. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan 5 mezarlıkta çiçek dağıtımının gerçekleştirileceğini Belediye Başkanı Vahap Akay “Çerkezköy Belediyesi olarak her yıl dini bayramlarda mezarlık ziyaretinde bulunan vatandaşlarımız için gerçekleştirdiğimiz çiçek dağıtımını bu yıl da sürdürüyoruz. Arefe günü öğleden sonra başlayacak olan çiçek dağıtımı Ramazan Bayramının birinci günü akşama dek sürecek” ifadelerini kullandı.

banner287
AKAY: HAYIRLI BAYRAMLAR DİLİYORUM’

Bayramlarda mezarlık ziyaretinin dinimizin ve kültürümüzün çok önemli bir parçası olduğunu sözlerine ekleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “İstasyon Mezarlığı, Türbedere Mezarlığı, Bahçeli Mezarlığı, Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerimizde bulunan mezarlıklarımızda toplam 30 bin adet çiçek dağıtımı gerçekleştireceğiz. Ben şimdiden başta Çerkezköylü hemşerilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor, herkese hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306