Mezuniyet sevinci

Çerkezköy Özel Modern Fen Bilimleri Ortaokulunda 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı mezuniyet heyecanı yaşandı.

Mezuniyet sevinci
banner301

Çalan müzik eşliğinde tek tek sahneye davet edilen öğrenciler diplomalarını aldıktan sonra keplerini havaya fırlattı ve ardından doyasıya mezuniyet coşkusunu yaşadı.

Çerkezköy Bakış - Lidya Wedding Garden’da düzenlenen mezuniyet törenine Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necmi Akman,  Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, Kapaklı SATİVES Başkanı Erol Buz, okul müdürü Uğur Soykan, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan mezuniyet töreninde okul müdürü Uğur Soykan bir konuşma gerçekleştirdi. Törene katılım gösterenlere teşekkür eden Soykan “Eğitime en sağlam temellerin atıldığı mezuniyet olarak görüyorum. Çocuklarımızın hepsinin gelecekte çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum. Çocuklarımız TEOG sınavında ellerlinden gelenleri yaptılar. Hepsine başarılar diliyorum.” diye konuştu.
 

banner287
DİPLOMALARINI ALDILAR

Özel Modern Fen Bilimleri Ortaokulu Okul Müdürü Uğur Soykan’ın konuşmasının ardından öğrenciler çalan müzik eşliğinde tek tek sahneye davet edildi. 8-A sınıfı öğrencileri diplomalarını sınıf öğretmenleri Nazif Er’den, 8-B sınıfı öğrencileri diplomalarını sınıf öğretmenleri Gizem Terek, 8-C sınıfı öğrencileri diplomalarını sınıf öğretmenleri Özge Duru Yakut’tan aldı. Ardından dereceye giren öğrencilere diplomaları takdim edildi. Okul 3.sü Şevval Aktaş’a Kapaklı SATİVES Başkanı Erol Buz, Okul 2.si İlcan Urtekin’e Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak, Okul 1.si Öykü Zübeyde Çakmak’a ise Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necmi Akman diplomalarını takdim etti.
 

TEŞEKKÜR ETTİ

Mezuniyet kütüğüne kendi adının yazılı olduğu amblemi çakan Okul 1.si Öykü Zübeyde Çakmak bir konuşma gerçekleştirdi. Çakmak yaptığı konuşmada “Başarıya giden yolda hayatıma bu dokunuşları yapan herkese teşekkür ediyorum. Öncelikle geçirdiğimiz zor süreçte tüm duygularımızı paylaşan ve bizi sevgiyle kucaklayan tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Beni sürekli desteklediklerini bildiğim arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum. Çok güzel anılar biriktirdik. Doğduğum günden beri yanımda olan annem ve babama ne kadar teşekkür etsem az. Bu sene gerçekten TEOG’a çok çalıştık.  Daha özgür, daha aydınlık daha adil bir ülke için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.
Konuşmaların ve diploma töreninin ardından öğrenciler keplerini havaya fırlattı ve çalan müzik eşliğinde doyasıya mezuniyetlerini kutladılar.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306