Milletvekili Yüceer’e Onur Üyeliği

Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği CHP Parti Meclis Üyesi ve Tekirdağ Milletvekili Dr.Candan Yüceer’e yönelik bir kahvaltı programı düzenledi.

Milletvekili Yüceer’e Onur Üyeliği
banner301
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclis Üyesi ve Tekirdağ Milletvekili Dr.Candan Yüceer, Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği’nin 89.Üye numarasıyla Onur Üyesi oldu. Milletvekili Yüceer, Çerkezköy’ün kendisi için ayrıcalıklı olduğunu söyleyerek “Çerkezköy’de doğmadım ama kendimi Çerkezköy’e ait hissediyorum. Bu çerçevede Çerkezköy için her zaman elimden geleni yapmaya hazırım” dedi.

KAHVALTI DÜZENLENDİ

Pasha Otel’de Cumartesi günü saat 10.00’da düzenlenen kahvaltı programına Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay ile dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı. Dernek Başkanı Murat Akay, katılımı için milletvekili Yüceer’e teşekkür ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AKAY: TABELA DERNEĞİ OLMAYACAĞIZ

Çerkezköy’e değer katmak ve uygulanabilir projeleri hayata geçirmek için yola çıktıklarını anlatan Akay “Herşeyden önce tabela derneği olmayacağız. Bizler Çerkezköy için hep birlikte mücadele vereceğiz” dedi.

“ÇALIŞTAY DÜZENLEYECEĞİZ”

Yıl sonuna kadar üye sayısını 200’e çıkarmayı hedeflediklerini kaydeden Akay “Önümüzdeki dönem içerisinde geniş katılımlı bir çalıştay düzenlemeyi planlıyoruz. Toplumun her çeşidinden katılımla düzenlemek istediğimiz çalıştayda Çerkezköy için yapılabilecek çalışmaları ve projeleri konuşacağız” diye konuştu.

“BALKABAĞI FESTİVALİ DÜZENLENEBİLİR”

Akay, Çerkezköy’ün tanınırlığını geniş kitlelere yaymak için festival projeleri olduğunu söyleyerek “Çerkezköy’ün geçmişinde bal kabağı önemli bir tarım ürünü olarak yer tutuyordu. Bizler de buradan yola çıkarak Çerkezköy’ün tanınırlığına, Çerkezköylülük bilincinin oluşturmasına katkı sunması amacıyla Balkabağı Festivali düzenleyebiliriz.” dedi.
banner287

YÜCEER: ELİMDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIM

Milletvekili Yüceer, kahvaltı programı için Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Yönetimi’ne teşekkür etti. Kendilerinin her zaman katkı sunmaya hazır olduklarını kaydeden Yüceer “Önemli olan iyi niyetle çalışmalara başlayabilmek. Bu gerçekleştirildiği zaman gerisi de gelecektir” dedi.

“ÇERKEZKÖY ÇOK İYİ TANITILMALI”

Çerkezköy kimliğini oluşturma adına herkesin de üzerine düşeni yerine getirmesi gerektiğini kaydeden Yüceer “Çerkezköy’ün ismini henüz duymayanlarla dahi karşılaşabiliyoruz. Bu bilinirliği oluşturmalıyız. Çerkezköy tüm herkese çok iyi tanıtılmalıdır” ifadelerine yer verdi.


“KENDİMİ ÇERKEZKÖY’E AİT HİSSEDİYORUM”

Yüceer, Çerkezköy’ün kendisi için çok ayrıcalıklı olduğunu belirterek “Çerkezköy’de doğmadım ancak kendimi Çerkezköy’e ait hissediyorum.” dedi.

89 NOLU ONUR ÜYESİ OLDU

Konuşmaların tamamlanması sonrasında Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay, 89.Üye numaralı Onur Üyesi Belgesini milletvekili Yüceer’e takdim etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306