Minikler bayramlarını kutladı

Çerkezköy Müjgân-Serkan Karagöz Anaokulu’nun minik öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını okul bahçesinde düzenledikleri etkinlikle kutladı. Çocukların sahnelediği gösteriler sırasında renkli görüntüler oluştu ve aileleri tarafından ilgiyle izlendi.

Minikler bayramlarını kutladı
banner301

Çerkezköy Bakış - Okulun bahçesinde düzenlenen kutlamaya, Hayırsever Müjgân, Serkan Karagöz çifti, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı. Açılış konuşmasını yapan okul müdürü Gülşenay Eken, “Türk tarihinde 23 Nisan’ın ayrı bir yeri ve önemi vardır. 23 Nisan artık yıkıldı, hasta, öldü zannedilen bir milletin el ele, sırt sırta, gönül gönle vererek Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açtığı gündür. Bu önemli günü Mustafa Kemal Atatürk çok sevdiği, çok değer verdiği, geleceği emanet ettiği çocuklara emanet etmiştir. Bayramınızın 98. yılı kutlu olsun.” dedi.

GÖSTERİLER SERGİLENDİ

banner287
Konuşmanın ardından okulun minik öğrencileri hazırladıkları gösterileri sahneledi. Öğrencilerin gösterileri öğretmenleri, aileleri ve davetliler tarafından büyük bir ilgi ile izlendi. Gösterinin sonunda ise öğrenciler büyük alkış aldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Öğrencilerin bayramın kutlayan Serkan Karagöz, “Böyle özel ve güzel günlerde her zaman sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum. Her zaman bize ve okulumuza desteklerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Böylesine güzel etkinliklerde buluşmak dileği ile eşim ve kendi adıma hepinize teşekkür ediyorum.”

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306