MOBESE Merkezi için geri sayım başladı

Çerkezköy Belediyesi tarafından yaptırılacak olan ve içinde MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD Müdürülğü’nü barındıracak olan 3 katlı binanın hafriyat çalışmalarına başlandı.

MOBESE Merkezi için geri sayım başladı
banner301

Çerkezköy Bakış - Fevzipaşa Mahallesi’ndeki mezbaha yanında yapılması planlanan MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD Hizmetleri Binası yapım işi ihalesinin Nisan ayı içinde gerçekleştirildiğini ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “İhalemiz sonuçlandı ve yüklenici firma ile sözleşme imzalandı. Dün itibari ile projenin yapılacağı alanda hafriyat çalışmalarına başlandı. Hafriyat ve zemin çalışmalarının tamamlanmasının ardından da MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD Hizmetleri Binamızın temelini atacağız” dedi. Belediye Başkanı Vahap Akay, MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD Hizmetleri Binası yapım işinin yılsonuna kadar tamamlanmasının planlandığını sözlerine ekledi.
 

banner287
BİN 724 METREKARE İNŞAAT ALANINA SAHİP OLACAK

MOBESE Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve AFAD Hizmetleri Binası’nın toplam bin 724 metrekare inşaat alanına sahip olacağını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Binamız bodrum kat, zemin kat, 1. Kat, 2. Kat ve çatı piyesinden oluşacak. Binanın bodrum katında depo ve toplantı odaları bulunacak. Zemin katı Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü olarak hizmet verecek olan binanın 1. katında ise AFAD Hizmetleri verilecek. Binanın 2. Katı ise TEDES ve MOBESE hizmetlerinde kullanılacak. Binaya ek olarak yaklaşık 50 araçlık da otopark alanı oluşturulacak” açıklamalarında bulundu.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
MURAT
MURAT - 12 ay Önce

KİMSENİN KALDIRMAYA CESARET EDEMEDİĞİ KÜÇÜK SANAYİ NE ZAMAN KALKAR BİLGİSİ OLAN VAR MIDIR ?

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306