Muharrem Yaylak Çorlu’ya atandı

Bank Asya Çerkezköy Şube Müdürü Muharrem Yaylak, aynı bankanın Çorlu Şube Müdürlüğü görevine atanırken, Bank Asya Çerkezköy Şube Müdürlüğü’ne ise Bank Asya Beylikdüzü Şubesi’nden Mesut Demirel atandı.

Muharrem Yaylak Çorlu’ya atandı
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - 15 Temmuz 2009 tarihinde Bank Asya Çerkezköy Şubesi’nde Şube Müdürü olarak göreve başlayan Muharrem Yaylak Çerkezköy’e veda ediyor. 3 yıldır Çerkezköy’de görev yapan Muharrem Yaylak’ın tayini Bank Asya Çorlu Şube Müdürlüğü’ne çıktı. Muharrem Yaylak’tan boşalan Bank Asya Çerkezköy Şube Müdürlüğü’ne ise Bank Asya Beylikdüzü Şubesi’nden Mesut Demirel atandı.
“KALICI DOSTLUKLAR KURDUK’’
Bugün itibariyle Bank Asya Şube Müdürlüğü’ne görevi sona erecek olan Muharrem Yaylak, yeni yerinde yarın göreve başlayacak. 3 yılda Çerkezköy’de kalıcı dostluklar edindiğini söyleyen Muharrem Yaylak, ‘’Çerkezköy’de göreve başladığımız ilk günden itibaren kalıcı dostluklar kurduk. Çerkezköy, bir Anadolu şehri, insanların olduğu gibi kabul edilmeli. Bu çerçevede dostluklarımız bundan sonra da sürecektir’’ dedi.
“BİZİM İÇİN HER YER AYNI’’
Görev yeri olarak dünyada ve Türkiye’deki her yere aynı gözle baktığını kaydeden Muharrem Yaylak ‘’Görev yeri ayırt etmiyoruz. Her yere aynı görev anlayışıyla bakıyoruz. Çerkezköy’e gelmeden önce Gebze’de görev yapıyoruz. Bundan sonra Çorlu’da görev yapıyoruz. Çorlu’nun ardından da bir başka yerde görev alabiliriz.‘’ diye konuştu.
banner287
“BU BİR BAYRAK YARIŞI’’
Görev değişikliğini ‘bayrak yarışı’ olarak değerlendiren Yaylak ‘’Bank Asya Çerkezköy Şubesi kısa süre içerisinde bölgede büyük bir ivme kaydetti. Bizler, bizden önce görev yapan şube müdüründen bayrağı teslim alarak belli bir noktaya getirdik. Bizden sonra burada görev yapacak olan şube müdürü de bayrağı daha ilerilere taşıyacaktır.’’ İfadelerini kullandı.
“BİR AYAĞIM ÇERKEZKÖY’DE OLACAK’’
Bundan böyle Çerkezköy’e sık sık gelip-gideceğini belirten Muharrem Yaylak şunları söyledi: ‘’Bizlerin dostlukları sadece görev süresi ile sınırlı değil, Çerkezköy’de ömür boyu sürecek dostluklar edindik. Yarın itibariyle Çorlu’da görev yapacak olmam Çerkezköy ile ilgimin bittiği anlamını taşımıyor. Bundan sonra Çerkezköy’deki dostlarımla sürekli diyalog içerisinde olacağım. Bir ayağım Çerkezköy’de olacak’’ 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2014, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493