Muhtarlardan Kaymakam Kubilay’a ziyaret

Çerkezköy Belediyesi’nin sponsorluğunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Çerkezköylü muhtarlar, gezi dönüşü Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret ederek izlenimlerini paylaştı.

Muhtarlardan Kaymakam Kubilay’a ziyaret
banner301
Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği (BEKAD) tarafından 6-10 Ekim tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen 2972 Sayılı Mahalle İdareler İle Mahalle Muhtarlar ve İhtiyat Heyetleri Seçimi Hakkında Kanun ve 4541 Sayılı Şehir Kasaba ve Köylerde Mahalle Muhtar ve İhtiyat Heyetleri Teşkiline Dair Kanun ile Programda Belirtilen Münferit Konular Hakkındaki Seminere katılmak üzere Çerkezköy Belediyesi’nin sponsorluğunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Çerkezköy’ün 10 mahalle muhtarı gezi dönüşü Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış -
Bilişim Eğitim Kültür ve Araştırma Derneği (BEKAD) tarafından 6-10 Ekim tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen seminere katılmak üzere Çerkezköy Belediyesi’nin sponsorluğunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne giden Çerkezköylü muhtarlar, gezi dönüşü Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret ederek izlenimlerini paylaştı.

“ANLAMLI VE FAYDALI BULUYORUM”
banner287

Ziyarette konuşan Kaymakam Metin Kubilay “Muhtarlarımız, Kıbrıs Gezisi dönüşü bizleri ziyaret ettiler. Bu tür geziler Muhtarlarımız arasındaki birlik ve beraberliği pekiştirmek, işbirliği sağlamak, yeni fikirler edinmek açısından anlamlı ve faydalı buluyorum” diyerek ziyaretlerinden dolayı Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı ve Bağlık Mahalle Muhtarı Tahsin Akgün ile tüm muhtarlara teşekkür etti.

PROGRAMLARA DAVET ETTİ

Kaymakam Kubilay, devlet ve vatandaş arasındaki birlik ve beraberliğe çok önem verdiklerini ifade ederek “Muhtarlarımız da devlet ve vatandaş arasında bir köprü vazifesi görüyor” dedi. Kubilay, muhtarları 14 Ekim Cuma Günü saat 10.30’da Veliköy Çok Programı Lisesi’nde düzenlenecek olan Şehit Ömer Halisdemir Konferans Salonu Açılışı ile yine aynı gün saat 12:00’de Tepe Emlak Konutları Camisinin adının 15 Temmuz Şehitleri Camii olarak İsim Değiştirme ve Açılış Programlarına davet etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459