MÜSİAD yönetimini ağırladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ İl Başkanı Muzaffer Aslan ve MÜSİAD Hizmet Sektörü Kurul Başkanı Atilla Arıksoy, Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay’ı ziyaret etti.

MÜSİAD yönetimini ağırladı
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Tekirdağ İl Başkanı Muzaffer Aslan ve MÜSİAD Hizmet Sektörü Kurul Başkanı Atilla Arıksoy’u ağırladı. Aslan, Kaymakam Kubilay’ı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı ve 123 Ülkenin katılacağı geniş katılımlı “16. MÜSİAD EXPO, 3. High Tech Port ByMÜSİAD ve 20. Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi” açılış törenine davet etti.

AÇILIŞA DAVET ETTİ

banner287
Aslan ve Arıksoy, MÜSİAD Başkanı Nail Olpak adına Kaymakam Kubilay’ı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı ve 123 Ülkenin katılacağı geniş katılımlı “16. MÜSİAD EXPO, 3. High Tech Port ByMÜSİAD ve 20. Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi” açılış törenine davet etti.

MUTLULUK DUYACAĞINI BELİRTTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Kubilay, MÜSİAD Tekirdağ İl Başkanı Muzaffer Aslan’a teşekkür ederek kongreye katılmaktan da büyük mutluluk duyacaklarını belirtti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459