My Tuana hizmet vermeye başladı

Türkiye’nin 5 yıldızlı ilk ve tek tuz oteli My Tuana Tuz Otel&Spa dün ilk misafirlerini ağırlayarak hizmete açıldı. 25 milyon TL’lik yatırımla bölgeye kazandırılan otelin genel müdürü Çetin Büyükberker, oteli ‘iş ve sağlık oteli’ şeklinde tanımladıklarını söyleyerek konaklamanın dışında otelin sağlık merkezi olarak faaliyet göstereceğini belirtti. Otel üzerindeki olumsuz imajı üzerinde de duran Büyükberker “buraya gelmeden önce otelin imajından bilgimiz vardı. Ancak bu olumsuz imaj bizlerin sunacağı hizmetle silinecektir’’ diye konuştu.

My Tuana hizmet vermeye başladı
banner301
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - My Tuana Tuz Otel&Spa ilk misafirlerini dün ağırladı.
25 MİLYON TL’LİK BİR YATIRIM
Yaklaşık 25 milyon TL’lik yatırımla Kızılpınar’a kazandırılan My Tuana Tuz l&Spa Otel hizmet açıldı. Otel’in Genel Müdürü Çetin Büyükberker, Otel’i iş ve sağlık oteli olarak tanımladıklarını söyleyerek “bölgenin bir ihtiyacını karşılayacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Otelimiz bölgeye büyük farkındalık oluşturacak’’ dedi.
“KENDİNİZİ EVİNİZDEKİ GİBİ HİSSEDECEKSİNİZ’’
Otel’in 125 oda, 276 yatak kapasiteli olduğunu söyleyen Çetin Büyükberker, “odalarımızın tümü birbirinden ayrı bir şekilde, farklı kimliklerde dekore edildi. King suite odaları lüks bir şıklık, executive suit odalar elit çizgiler ile konfor ve kalite sunacak. Aynı şekilde deluxe suitler ile cornet suit odalarımız da misafirlerimiz için kalite ve şıklığı bir bulunduruyor. Bu kategorilerin dışındaki odalarımızda 24 saat kesintisiz, oda hizmeti ile misafirlerimiz kendilerini evlerinde gibi hissedecekler. “ ifadelerini kullandı.
SEÇKİN LEZZETLER BİR ARADA SUNULACAK
Otel’de Türk ve dünya mutfağından birçok seçkin lezzeti misafirlerinin beğenisine sunacaklarını kaydeden Büyükberker, Otel’in konaklama dışında aktivite ve eğlence merkezi olacağını söyledi.
HER ÇEŞİT ALTERNATİF BİR ARADA
Çeşitli aktiviteler için dizayn edilmiş kapalı salonların dışında Otel’in açık havada gerçekleştirilebilecek etkinlikler için de birçok alternatifi bulundurduğu söyleyen Çetin Büyükberker, şöyle devam etti: “400 kişi kapasiteli restaurantta misafirlerimiz için özenle dizayn edildi. Geniş çaplı organizasyonlar için 450 kişilik toplantı ve kongre merkezimiz mevcut. 1000 kişilik açık hava salonumuzda düğün organizasyonları çok rahatlıkla gerçekleştirilebilecek. Bunların dışında özel toplantılar ve küçük etkinlikleri için değişik toplantı salonlarımız bulunuyor’’BİRÇOK AKTİVİTE YAPILABİLECEK
İlerleyen dönemlerde binicilik dersleri, paintball, ATV turları düzenleyeceklerini söyleyen Çetin Büyükberker, çocuklar için de çeşitli aktivitelerin gerçekleştirilebileceği oyun alanlarının dizayn edileceğini açıkladı.
banner287
SİNEMA SALONU DA VAR
Teknolojinin son imkanlarını kullanarak Otel bünyesinde Sinema Salonu bulunduğunu ifade eden Çetin Büyükberker, “burada misafirlerimiz vizyondaki filmleri sinema salonu keyfinde izleyebilecekler. “ diye konuştu.
KONSEPTİMİZ ALKOLSÜZ
Otel’de çeşitli eğlence etkinliklerinin de düzenleneceğini ifade eden Çetin Büyükberker, içeçek konseptlerinin alkolsüz olduğunu söyledi. Otel’in üst katında dizi çekimleri yapılacak. Şimdiden bunun hazırlıklarını yapıyoruz’’ dedi.
TÜRKİYE’NİN İLK TUZ OTELİ
Büyükberker, Otel’in Türkiye’nin ilk, dünyanın ikinci tuz oteli olduğunu belirterek şöyle devam etti: “Otelimizde spa-tuz terapisi, fitness merkezi ile havuzlarımız müşterilerimizin hizmetinde bulunuyor. Himalaya Tuz Odası’nda özel olarak getirilen Himalaya tuzu ile misafirlerimiz kendilerini yenilemiş hissedecekler. Misafirlerimiz tuz yatağında içerisinde 84 çeşit mineral barındıran himalaya tuzu kürlerinin farkını yaşayacaklar, negatif enerjilerinden kurtulacaklar. Bunların dışında da birçok aktiviteyi otelimizde gerçekleştirebilecekler’’
“ÖN TANI MERKEZİ KURULACAK’’
Otel’de ön tanı merkezi de kuracaklarını ifade eden Çetin Büyükberker, ön tanı merkezinde misafirlerinin sağlık taramalarının yapılacağını kaydetti.
“OTEL BİR YILDIR ATIL DURUMDAYDI’’
20 yıldır turizm sektöründe faaliyet gösterdiklerini ifade eden Çetin Büyükberker, Otel’in bir yıldır işletilmediğini anlatarak “Otel’in inşasının tamamlanmasın ardından bir Arap şirketi kiraladı. Ancak otel canlılar gibidir, faaliyet olmadığında Otel atıl hale gelir. Bundan dolayı otel 1 yıldır atıl durumda bulunuyordu’’ dedi.
“OLUMSUZ İMAJI HİZMET KALİTESİYLE SİLECEĞİZ’’
Büyükberker, otel üzerindeki olumsuz imajı sunacakları hizmet kalitesiyle sileceklerini ifade ederek “ön büro müdürü Volkan Özdoğan ve ekibimiz ile birlikte bir süredir hazırlıklarımızı sürdürüyorduk. Buraya gelmeden önce otelin imajından bilgimiz vardı. Ancak bu olumsuz imaj bizlerin sunacağı hizmetle git gide azalacaktır.’’ Dedi.
“İSTİHDAM SAĞLAYACAĞIZ’’
Otel’in hizmete açılmasıyla birlikte bölgeye istihdam sağlayacaklarını kaydeden Çetin Büyükberker servis elemanı için işçi alımlarının sürdüğünü söyledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 14:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
kayıhan tamer
kayıhan tamer - 6 yıl Önce

çletin oğlum çok sevindim gözerinden öperbaşarılarının devamını dilerim

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner493