‘Ne Seninle Ne Sensiz’ Çerkezköylülerle buluştu

Çerkezköy Belediyesi’nin Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Ne Seninle Ne Sensiz adlı tiyatro oyunu Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Salonu’nda sahnelendi.

‘Ne Seninle Ne Sensiz’ Çerkezköylülerle buluştu
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Ne Seninle Ne Sensiz adlı tiyatro oyunu Çerkezköylülerle buluştu. İki perdeden oluşan komedi türündeki tiyatro oyunu Çerkezköylüler tarafından ilgiyle izlendi.

İLGİ YOĞUN OLDU

Tiyatro oyununu Çerkezköy Belediye Başkan Vekili Binali Etyemez, Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Necmi Akman, Çerkezköy Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ümit Zengin ile çok sayıda vatandaş izledi. İki perdeden oluşan oyun için vatandaşlar salonu doldurdu.

banner287
EVLİLİĞİN ÖNEMİ ANLATILDI

Hilal Çelenk'in yazdığı, Savaş Özdural'ın yönetmenliğini yaptığı oyunda ünlü tiyatrocular Zeynep Gülmez, Yosi Mizrahi, Buket Dereoğlu ve Fatih Gülnar rol aldı. “Ne Seninle Ne Sensiz" isimli tiyatro oyunda evliliğin önemi ve devam ettirmek için çiftlerin birbirine karşı anlayışlı olması gerektiği vurgulandı. Tiyatro da hayatın müşterek olduğu ve evliliğin kolay yürütülmediğini absürd bir şekilde sahneye yansıtıldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Oyun ilgiyle izlenirken, oyun sonunda sanatçılar ayakta alkışlandı. Çerkezköy Belediye Başkan Vekili Binali Etyemez de böylesine güzel bir oyunu Çerkezköy’de sahneleyen Akla Kara tiyatro ekibine teşekkür ederek “Bu gece bize keyif dolu anlar yaşattınız. Sizlere çok teşekkür ederken, en kısa zamanda yine Çerkezköy’e bekliyoruz” dedi. Binali Etyemez, oyunculara çiçek takdim etti.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306