‘Ne seninle ne sensiz’ oyunu Çerkezköy’e geliyor

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Ekim Ayı kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde ‘Ne Seninle Ne Sensiz’ isimli tiyatro Çerkezköy’de sahnelenecek.

‘Ne seninle ne sensiz’ oyunu Çerkezköy’e geliyor
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde ‘Ne Seninle Ne Sensiz’ isimli oyununu Çerkezköylü sanatseverlerle buluşturacak. 20 Ekim Perşembe günü ücretsiz olarak Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi’nde sahnelenecek olan tiyatro gösterisi saat 20:00’da başlayacak.

banner287
ÜCRETSİZ SAHNELENECEK

Oyunla ilgili bilgi veren belediye yetkilileri “Tüm vatandaşlarımızın ücretsiz olarak izleyebileceği oyun Çerkezköy Halk Eğitimi Merkezi’nde sahne alacak. Akla Kara Tiyatro Ekibi tarafından oynanacak olan komedi türündeki oyun saat 20:00’da başlayacak. Hilal Çelenk'in yazdığı, Savaş Özdural'ın yönetmenliğini yaptığı, ünlü tiyatrocular Zeynep Gülmez, Yosi Mizrahi, Buket Dereoğlu ve Fatih Gülnar'ın oyuncu kadrosunda yer aldığı Ne Seninle Ne Sensiz isimli tiyatro oyunu evlilik müessesine hiciv yolu ile bakarak evliliğin bir ödün verme kurumu olduğunu ve devam ettirmek için çiftlerin birbirine anlayışlı olması gerektiğini anlatıyor” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2016, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306