Nöbette 20’nci gece geride kaldı

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen demokrasi nöbetinde 20’nci gece geride kaldı.

Nöbette 20’nci gece geride kaldı
banner301
Çerkezköy Bakış - Demokrasi Nöbeti’nin 20’nci gecesinde de Çerkezköylüler nöbete ara vermedi. Demokrasi Nöbeti’nin 20.gecesinde bu kez kürsüye vatandaşlar çıkarak kendilerinin yazdıkları şiirleri, beyitleri okuyarak darbe girişimine kalkışan FETÖ’cü askerleri kınadılar.

NÖBET DEVAM EDİYOR

Önceki gece Çerkezköy Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya gelen Çerkezköylüler Demokrasi Nöbetinin 20’nci gecesinde de FETÖ’cü askerlere tepkilerini gösterdiler. Kur’an Tilaveti ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan nöbet programında küçük çocuklar okudukları İstiklal Marşları ile alkış topladı.

banner287
ŞİİRLER OKUDULAR

20’nci nöbette protokol mensupları konuşma yapmadı. Alanı dolduran binlerce Çerkezköylü vatandaş darbe girişimine yönelik yapılan marşlar ile nöbetlerini tuttu. Darbe girişimine yönelik vatandaşlar tarafından yazılan şiirler, beyitler seslendirilirken, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Rüveyda Akbay da yazdığı bir şiiri seslendirdi.

İSTİKLAL MARŞI OKUDULAR

Öte yandan vatandaşların yanı sıra küçük çocuklar da yazdıkları şiirleri seslendirirken, İstiklal Marşı okuyarak büyüklerden tam not aldı.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306