Ogan’dan anlamlı ziyaret

Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Sertan Topkaya ile İlçe Emniyet Müdürlüğünde görevli polis memurları Şehit Erdem Uçar’ın baba evini ziyaret etti.

Ogan’dan anlamlı ziyaret
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan, Polis Meslek Yüksekokulu'nun atış poligonunda eğitim sırasında silahın kazayla ateş alması sonucu şehit olan 2 çocuk babası Komiser Yardımcısı Erdem Uçar’ın Çerkezköy’de bulunan baba evini ziyaret etti.

OGAN TAZİYE MESAJINI İLETTİ

banner287
Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan ziyarette, şehid babasına Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok’un şehidin ailesine yönelik yazılı taziye mesajını iletti. Ogan ayrıca Çerkezköy Kaymakamı Metin Kubilay ile İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ın da baş sağlığı dileklerini iletti.

“KENDİNİZİ YALNIZ HİSSETMEYİN”

Ogan, "Sizler bize emanetsiniz ve biz de bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizin taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız" dedi. Ziyaret sırasında İlçe Emniyet Müdürü Murat Ogan’ın eşi Tülay Şenel Ogan, şehidin annesine çiçek takdim ederken başsağlığı diledi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306