Öğe’den İşlek’e geçmiş olsun ziyareti

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri kalp ameliyatı geçiren işadamı Mesut İşlek’i evinde ziyaret etti.

Öğe’den İşlek’e geçmiş olsun ziyareti
banner301

Çerkezköy Bakış - İşlek Yapı’nın sahibi olan eski Çerkezköy Güreş Ağası Mesut İşlek, geçtiğimiz 25 Haziran günü rahatsızlanınca ailesi tarafından Özel Optimed Hastanesi’ne getirildi. Burada kalp krizi geçirdiği belirlenen ve yoğun bakıma alınan İşlek, ardından ambulansla İstanbul'da bulunan Amerikan Hastanesi'ne götürüldü. Burada 8.5 saat süren ameliyatın ardından İşlek’in 3 damarı değişti.
 

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

banner287
Hastanedeki tedavisin ardından taburcu olan ve Çerkezköy’deki evinde istirahat eden Mesut İşlek’i, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, beraberindeki İlçe Başkan Yardımcısı Ercan Erdoğan ve Yönetim Kurul üyeleri Mikail Çelik, Mürsel Karslı Ömer Yalvaç, Fatih Öceş, Göksel Bozdağ, Salih Azbay, Hasan Karaca ve Ercan Tanışık ile ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerini ileten AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, İşlek’ten sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Mesut İşlek ilgi ve alakalarından dolayı Öğe ve beraberindeki heyete teşekkür etti. İşlek, hastaneye kaldırıldığı andan, ameliyat sonrasına kadar arayan, kan vermeye gelen tüm Çerkezköylülere teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2017, 15:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin
Yasin - 12 ay Önce

Geçmiş olsun ağam

SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459