Öğrencilerden duygulandıran ziyaret

Kızılpınar Anadolu Lisesi öğrencileri öğretmeleriyle birlikte her ay bir şehit ailesini ziyaret edecek.

Öğrencilerden duygulandıran ziyaret
banner301
Çerkezköy Bakış - Kızılpınar Anadolu Lisesi öğrencileri, 2005 yılında Diyarbakır’da şehit düşen Ilgar Özkan’ın ailesini ikamet ettikleri evde ziyaret ettiler. Okul Müdürü Erkan Demir ile Matematik Öğretmeni Meryem Özmen’in de yer aldığı ziyarette duygusal anlar yaşandı.

ŞEHİT AİLESİYLE BİR ARAYA GELDİLER

Öğrenciler ilk ziyaretlerini 2005 yılında Diyarbakır’da şehit düşen Ilgar Özkan’ın ailesini, ikamet ettikleri Kızılpınar Mahallesi’ndeki evlerinde ziyaret ettiler. Önceki gün düzenlenen ziyarette Okul Müdürü Erkan Demir ile Matematik Öğretmeni Meryem Özmen de hazır bulundu.

HER AY BİR ŞEHİT AİLESİ

banner287
Kızılpınar Anadolu Lisesi Okul Müdürü Erkan Demir, öğrencilere vatan sevgisi, milli birlik- beraberlik ve sorumluluk bilinci kazandırmak için düzenlediklerini söyleyerek “Eğitim-öğretim dönemi boyunca her ay bir şehit ailesini ziyaret edeceğiz.” dedi. Vatan topraklarının şehit kanlarıyla sulandığını kaydedemir Demir “Öğrencilerimiz ile böyle bir etkinlikle bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu ziyaret için kapılarını bizlere açan Ilgar ailesine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Şehit babası Fesih Ilgar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatarak Okul Müdürü Erkan Demir’e, Matematik Öğretmeni Meryem Özmen ile öğrencilere teşekkür etti. Öğrencilere vatan için çok çalışmaları gerektiğini öğütleyen Fesih Ilgar, anne-baba sevgisinin de üzerinde durdu.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Ziyarette şehit ailesi Fesih-Aslıhan Özkan ile öğrenciler arasında duygusal anlar yaşandı. Aile ile öğrenciler zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadılar.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459