Öğrencilere ‘Güvenli İnternet Kullanımı’ anlatıldı

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen seminerler devam ediyor.

Öğrencilere ‘Güvenli İnternet Kullanımı’ anlatıldı
banner301
Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından öğrencilere yönelik düzenlenen seminerler devam ediyor. İçişleri Bakanlığı’nın desteklediği ÇOGEP programındaki projelerden “Gelecekten Umutluyum” projesi Çerkezköylü öğrenciler ile buluştu. Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen seminerde öğrencilere, güvenli internet kullanımı, sanal alemde arkadaşlık ilişkileri, internette karşılaşılabilecek tehlikeler konularında bilgiler verildi.

Çerkezköy Bakış -
İçişleri Bakanlığı’nın desteklediği ÇOGEP programındaki “Gelecekten Umutluyum” projesi kapsamında Çerkezköy’de lise öğrencilerine yönelik seminer düzenlendi.

“TEDAVİ DEĞİL ÖNLEME AMAÇLI”
banner287

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü polislerinden Esin Kantar, Aycan Yenici, Hasan Kaya, Mustafa Sevgi ve Enis Yılmaz tarafından Çerkezköy Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde verilen seminerde güvenli internet kullanımı, sanal alemde arkadaşlık ilişkileri, internette karşılaşılabilecek tehlikeler hakkında öğrenciler bilgilendirildi. Polis Memuru Esin Kantar ‘internetin kullanım amacı, internetin faydaları ve zararları, paylaşımlardaki riskler’ gibi konularda gerçekleştirdiği sunumunda “Bizler hastalığı tedavi etmeyi değil, hastalığı önleme amaçlıyız” dedi.

KIZILPINAR VE VELİKÖY’DE DE DÜZENLENECEK

Şarköy ve Malkara ilçelerinde de bu seminerlerin gerçekleştirildiğinin bilgisini veren görevli polisler, 4 gün boyunca Çerkezköy’de seminerlerine devam edeceklerini söyledi. Polisler, Kızılpınar ve Veliköy Mahalleleri’nde de seminerlerin gerçekleştirileceğini ifade etti. Öğrencilerin soru-cevapları ile süren seminer sonunda katılan öğrencilere not defteri, kalem, anahtarlık, flash bellek hediye edildi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306