Öğrencilere karne hediyesi

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından sömestr tatilinde öğrenciler için ücretsiz tiyatro oyunları sahnelenecek.

Öğrencilere karne hediyesi
banner301
20 OCAK KARNE GÜNÜ

2016-2017 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısı 20 Ocak Cuma günü tamamlanacak ve öğrenciler 6 Şubat  gününe kadar sömestr tatiline girecek. Tatilde öğrencilerin güzel vakit geçirmesi için Çerkezköy Belediyesi tarafından çocuklara karne hediyesi olarak ücretsiz tiyatro oyunları sahnelenecek. 4 farklı çocuk tiyatrosu günlük üçer seans olarak sahne alacak. 23 Ocak Pazartesi günü ‘Canım Kardeşim’ adlı tiyatro saat 12.00, 14.00 ve 16.00 saatleri arasında sahne alacak. 24 Ocak Salı günü ise ‘Minyonya Gezegeni’ adlı tiyatro oyunu yine aynı saatlerde, 25 Ocak Çarşamba günü ‘Köstebekgiller Masallar Diyarı’ adlı tiyatro oyunu yine aynı saatlerde, 26 Ocak Perşembe günü ise ‘Buz Devri’ isimli oyun aynı saatlerde sahnelenecek.

SERVİSLER KALKACAK
banner287

Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahne alacak çocuk tiyatrosuna Kızılpınar ve Veliköy Mahallelerinde oturan öğrenciler için Kızılpınar ve Veliköy eski Belediye Hizmet Binaları önünden ücretsiz servis kaldırılacak.

ÖĞRENCİLERİMİZİN YANINDAYIZ

Yarıyıl tatilinde öğrencileri unutmadıklarını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çocuklarımız ve gençlerimiz eğitim öğretim dönemi boyunca tatlı bir yorgunluk yaşadı. Biz de öğrencilerimiz için yarıyıl süresince devam edecek bir program hazırladık. Yarıyıl tatiline kısa bir süre kala karne alacak olmanın heyecan ve mutluluğunu yaşayan öğrencilerimizin yanındayız. Tüm öğrencilerimize şimdiden mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili diliyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner462

banner306

banner459