Öğrencileri sevindirdiler

Çerkezköy’de bir süre önce kurulan Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyor.

Öğrencileri sevindirdiler
banner301
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında başlattığı Bir Çanta da Sen Al kampanyasında hayırseverlerin katlılarıyla alınan 100 adet okul çantası ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Kızılpınar 125.Yıl Ortaokulu Yönetimi’ne teslim edildi. Dernek Başkanı Murat Akay, ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik çalışmalarının önümüzdeki günlerde de süreceğini açıkladı.

PROJELERİNİ SÜRDÜRÜYORLAR

Bir süre önce Kemik İliği Bağışçılığı ve Kök Hücre Bağışçılığı kampanyasına destek veren ve tüm Çerkezköylüleri kampanyaya katılmaya davet eden Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği yönetimi yeni eğitim-öğretim yılı öncesinde ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik Bir Çanta da Sen Al çalışması başlatmıştı.

ÖĞRENCİLERİ SEVİNDİLER

banner287
Projenin ilk ayağında hayırseverlerin katkılarıyla temin edilen 150 adet okul çantası Mevlana İlkokulu’ndaki ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere okul yönetimine teslim edildi. Bir Çanta da Sen Al çalışmasını yaklaşık 3 haftadır sürdüren Dernek Yönetimi, bu kez hayırseverlerin katkılarıyla temin edilen 100 adet okul çantasını ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırdı.

OKUL YÖNETİMİNİ ZİYARET ETTİLER

Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği Başkanı Murat Akay ile dernek yönetim kurulu üyeleri önceki gün Kızılpınar 125.Yıl Ortaokulu’nu ziyaret ederek, okul çantalarını ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere okul yönetimine teslim etti.

AKAY TEŞEKKÜR ETTİ

Dernek Başkanı Murat Akay, kampanyaya katkı sunan hayırsevere teşekkür ederek “Bundan sonra da buna benzer çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Okul açılışı sonrasında ihtiyaç sahibi öğrencilerinin kışlık ihtiyaçlarının giderilmesi yönünde bir çalışma yapmayı düşünüyoruz. Bunu da önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşacağız.” diye konuştu. Akay ayrıca kampanyaya katkı sunanların isimlerini derneğin sosyal paylaşım sitesi üzerinden açıklayarak kendilerine teşekkür edeceklerini söyledi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2016, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306